Robinzoniáda s deťmi v Chorvátsku

thebeno
28. feb 2016

zdar
mal by niekto zaujem o robinzoniadu s detmi v chorbatsku?
jedna sa o ubytovanie na odlahlom mieste (samote) zvecsa ale tak pre 5-10 ludi
hladame niekoho co by sa na taketo nieco dal s detmi v podobnom veku ako tie nase (chalani 3 a 7 rokov) aby sa decka mali s kym hrat

napr. nieco taketo:
http://www.robinzonada.cz/robinzonada/robinzona...

vyber lokality a dalsie detaily az ked sa niekto najde
peter

rhiannon
29. feb 2016

Toto je super napad,skoda, ze moja je este mala. Ale...pravdupovediac,ja by som skor hladala niekoho zo znamych. Ist s cudzimi ludmi na dovolenku, este k tomu na samotu. Nemusite si sadnut vy alebo deti...to je prilis velke riziko :/

nyusika
29. feb 2016

@thebeno naozaj si myslite, ze na takuto dovolenku je idealne ist s niekym cudzim ??

horana
29. feb 2016

Dovolenka s cudzimi, kor rodina s inou rodinou (su tam este vacsie zvyky a rutiny ktore si mozu rpekazat nez u iba dospelych), kor na miste ktore je samotou a niet kam ujist, nie je dobry napad. Naprosta vacsina ludi je sklamana z toho a berie to ako pokazenu dovcu.
Ved utuzujte vlastnu rodinu, ked je objekt prilis velky, vyberte mensi,napr. majaky v Chorv. su casto 4 postelove a tyzden sa vydrzte nezrat ako rodina, uz to je umenie, nieto este s cudzimi 😀
Ked bazite po spolocnosti sup do rezortu, tam si decka najdu kamosov bez viazanosti.

nyusika
29. feb 2016

Inak, ten objekt je lacny aj pre jednu rodinu.
len aby to cele neskoncilo tak, ze "ved deti mozeme nechat doma a pojdeme len dospeli...a paradne si to spolu, krizom-krazom, kazdy s kazdym, uzijeme"
😀

thebeno
autor
29. feb 2016

Tento sposob dovolenky hladam prave preto ze rezorty neznasame. Normalne chodievame na jachtu plachtit a tiez aj s cudzimi ludmi. Zatial problem nebol. Cena sice nie je vysoka ale prave koli deckam hladame nejakych partakov. Ak sa nepodari najst kludne pojdeme sami.
A co sa tyka toho ze si nesadneme - je to to iste ako v hoteli ci apartmane. Tiez vo vedlajsej izbe byva niekto o kom nic neviete. Ak si budeme liest na nervy tak sa to dajednoducho riesit kazdy sam za seba. Netreba sa nijak moc viazat. Je to len o dohode na termine a mieste pripadne nejake varenie a pod.