Rhodos - čas odletu

17. máj 2024

Ahojte neviete niektorá čas odletu na Rhodos cez Koala 15.6. 2024 z Košíc ?

sisa_s
17. máj 2024
tehulka2011
17. máj 2024

luxusne casy 🙂

autor
17. máj 2024

@sisa_s fuuha len som zmätená kúsok ze vlastne odlet je 15teho hneď ráno o 2 áno?

A potom odlet z Rhodosu je 22.6. Cca okolo 23 večer ?
Alebo už 21 je odlet večer? Tomu kus nechápem

sisa_s
17. máj 2024

Pozri si cez koala stranku hocijaky hotel na rodose a termin 15.6. 🙂 tam budes mat tuto tabulku odletov, priletov, toto som nahodne dala nejaky 12d termin

matvejka125
17. máj 2024

myslím že odchod 21.6.

autor
17. máj 2024

@sisa_s už som pozrela a ukazuje to tak isto ako si poslala len nechápem ten odlet z tade ci to bude teda 21.6. alebo 22.6. vecer

sisa_s
17. máj 2024

Podla mna 15.sa odlieta o 2r rano a spat sa ide 21.6. vecer (ale check out byva do 11h, takze cely den az do vecera asi budete bez izby? A prvy den vas ubytuju az od obeda ako byva zvykom? To by som sa opytala v cestovke)

autor
17. máj 2024

@matvejka125 čiže cely den nám ako vzali ... lebo 22 už budem v podstate len v lietadle na ceste späť...
@sisa_s no ja neviem ale tým pádom nám vzali jeden celý deň keďže 22 už budem doma o 1;30

sisa_s
17. máj 2024

Vsade v podmienkach zajazdov mas napisane, ze prvy a posledny den sluzi na transport, nie plnohodnotny den dovolenky...niekedy prvy den prides neskoro vecer a posledny odlietas rano...takto mate vyhodu celeho prveho dna

matvejka125
17. máj 2024

no v podstate áno, oni to tie ck robia bežne pre ludí nevýhodne

autor
17. máj 2024

@matvejka125 hej no to áno ale takto nevýhodné som to ešte nezažila plus ešte to ze cely den bez izby ... aj keď rozmýšľam ze izbu by sme mali mat cely den keďže pobyt je zaplatený až do 22 a my 21 ideme domov nie... odhlásiť sa nemusíme 21.6 ráno o 11 ... ci .

martinaju
17. máj 2024

@sisa_s da sa doplatit izba ak vedia ze prichod dalsich dovolenkarov bjde tak ze stihnu upratat. My sme si tak doplacali na cypre lebo po nas dostali izbu dalsi slovaci ktorí prišli okolo pol noci cize od 17 do pol noci ju stihli upratat 🙂

sisa_s
17. máj 2024
sisa_s
17. máj 2024

@martinaju da sa samozrejme zaplatit vselico, len aby s tym autorka ratala 🙂 vies, pridu o 5 rano do hotela s vidinou napr.ulozenia deti do postele a povedia im, ze izba bude nachystana o 13h...len nech sa informuje

autor
17. máj 2024

@sisa_s tak podľa tohoto by sme mali mat ešte izbu cely den toho 21 nie ? Keďže dovolenka, pobyt je zaplatený do 22...

autor
17. máj 2024

@sisa_s no to strašne blbo vyšli tie časy letu áno máme malé dieťa...

sisa_s
17. máj 2024

Nemam s takymto casom odletu vlastnu skusenost, takze radsej by som zavolala do CK 🙂 nech to mas iste a nie spekulacie

autor
17. máj 2024

Už som strašne veľa pricestovala no takéto časy letu ma strašne zmiatli teraz. Ešte som nemala takýto čas stále odlet len okolo obeda až poobede tak som taka v soku.
Preto sa aj pýtam lebo nedávno sme boli v Dubaji a tam sme mali zaplatené pobyt do 20.4. A išli sme z tade domov večer 20.4. o 20:30 ...A prišli sme až 21.4 domov... tak či to reku bude tak isto alebo pôjdeme o deň skôr domov...

autor
17. máj 2024

@sisa_s áno zavolám radšej a popýtam sa. Alebo ešte budem dúfať ze sa čas letu zmení 😁

matvejka125
17. máj 2024

známa to tak mala, prišli v noci až naobed dostali izbu, ked odchádzali museli uvolniť do 10-11hod izbu a kufre odložili niekde spoločne a užívali si posl.den pri mori, nič s a s tým nedalo robiť, najlepšie ti povie vaša ck

martinecka1
17. máj 2024

izbu máte samozrejme až do odchodu

sisa_s
17. máj 2024

Aj ten prvy den sa opytaj 🙂 od kolkej je dostupna izba a kolko by stal skorsi check in 🙂

autor
17. máj 2024

@sisa_s ten prvý deň mi až tak nevadí, ale ten posledný aby sme mali izbu lebo keď sa aj pôjdeme kúpať aby sme sa vedeli osprchovať a obliecť v kľude na izbe. A pobaliť na cestu.
Ale zas pobyt je do 22... A keďže odchod je toho 21 tak hádam nám izbu nechajú až do odchodu

sisa_s
17. máj 2024

Podla mna ten posledny den ano 🙂

martinaju
17. máj 2024

@sisa_s my sme prisli okolo tej pol noci a v pohode nam dali izbu hned. Ale teda ten hotel obsadzuje v 80% satur takze sa im menia viac menej hostia zo sr takze nemaju problem. Urcite sa treba informovat ale ked pridu skoro rano okolo 1-2 musia mat izbu. Ak pridu okolo 10 tak ano je mozne ze budu musiet cakat.

martinaju
17. máj 2024

Podla mna je ale odled 22 v nocnych hodinach cize okolo 20:00 pojdete z hotela mozno neskor. Ci? Skus pozriet inu cestovku. Satur ma presny datum aj napisany

sisa_s
17. máj 2024

@martinaju kazdy hotel to ma inak, aj tu obsadenost 🙂 a pochybujem, ze by im CK dala cely prvy den a cely posledny den a doleteli by o 1 rano az 23.6.

la_dolce_vita
17. máj 2024

My sme takto vlani leteli tiez na Rodos z Ke a izby boli dostupne az po 15 tej hodine. Vraj su tak vytazeni, ze sa doslova caka na poupratovanie. To iste bolo na Krete, ratali sme s tym, bolo to uvedene v recenziach. Den odchodu bol v pohode, isli sme rovno z izby na letisko. Tieto 7 dnove pobyty su velmi kratke..

guudy
17. máj 2024

Autorka, preto necestujeme so slovenskymi cestovkami. Cas odletu sa este mierne moze posunut, ale nijak zasadne, pretoze v noci su lacnejsie poplatky na letisku pre cestovku. Slovenske chartre lietaju vacsinou v tychto hroznych casoch.
Vecer pred odletom/rano v den odletu mozete ist skusit na recepciu vybavit late checkout, kedze nebude este hlavna sezona, mozno vybavite, za poplatok. To v cene pobytu nemas zahrnute.

nelka93
17. máj 2024

Počkaj si radšej na pokyny od cestovky, zbytočne to riešiť mesiac pred odletom.