Relamácia Kartago

22. jún 2023

Ma niekto skusenost s reklamaciou na zajazd dovolenku cez kartago? Akym sposobom kompenzovali pochybrnie? Pobyt v mnohych smeroch nezodpoveda popisu. Realne je to ine. Bola podana staznost asi 50 ludi. Plus reklamacie, plus ziadost o zmenu hotela co sa neuskutocnilo lebo ziadny nie je 4* all pri mori. A s volnou kapacitou. Dakujem za odpovede

zuzickazah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadulka2306
23. jún 2023

Ja mám skusenosť, na moju písomnu reklamáciu mi odpovedali štýlom, že čo som čakala, že Tunisko má inu uroven služieb.... Ale veľkodušne mi dali zľavu na další zájazd, ak pôjdem cez nich. Zľava mala byť vo výške 4 alebo 5 percent, bolo to tam divne napísane. Nakoniec bola celková zľava na 4 osoby nejakých 60 eur. Podotýkam, že sme sa vtedy sťažovali komplet všetci, čo sme tam boli, všetci písali reklamácie, aj delegát uznal, že podmienky su katastrofálne a žiadal, aby už tento hotel dalej v ponuke nezosával, a teda tento rok ani v ponuke nie je, takže asi tie naše sťažnosti až take neopodstatnene neboli. Vy riešite ubytovanie v ktorej krajine?

autor
24. jún 2023

@dadulka2306 grecko...no ak to skonci takto tak to bude fakt od veci. A prosim vas kedy to bolo?

elief
26. jún 2023

Mohla by si prosím uviesť aj názov hotela... Nech vieme čomu sa vyhnúť. Ďakujem

stanulienkat
26. jún 2023

Neviem či pochodite s tými hviezdičkami. Co sa Grécka týka, tak tie hviezdičky naozaj nie sú adekvátne. My sme pred rokmi nepochodili s reklamáciou v Koala Tours. Boli sme v Grécku v štvorhviezdičkovom hoteli, ktorý vyzeral ako turistická ubytovňa.

autor
28. jún 2023

@elief ninos grand hotel beach a rezort cez kartago,fischer

blondie333
28. jún 2023

Ahoj, sestra sa rozhodovala medzi týmto hotelom Ninos a iným hotelom na Kréte. Vybrala si Krétu, ale ten Ninos sa jej veľmi páčil podľa fotiek.. mne sa to celé nejako nezdalo, vyzeralo to ako nejaká počítačová simulácia😀 vyzeralo to naživo inak?

autor
28. jún 2023

Ako bolo to takto ale nebolo to dokoncene.. stale tam prebiehaju rekonstrukcne prace a maju malo personalu, upratovacky cistia este stavebny bordel a nestihaju no a plaz katastrofa. Ziaden piesok len strk a bordel

autor
28. jún 2023

@blondie333 nehovoriac o hluku z roznych naradi ako flexa zbyjacka atd.. jedlo tiez nic moc

evaachesa
28. jún 2023

Na a pritom na foto kartaga vyzerá úplne luxusne. 🧐 Nedáš nejaké fotky?

blondie333
28. jún 2023

Fuha, to neznie ako vhodné miesto na relax… to mi je ľúto, človek vyhodí kopec peňazí za vysnívanú dovolenku a príde na stavbu. Porazilo by ma.. snáď vás aspoň nejako odškodnia…

autor
28. jún 2023
autor
28. jún 2023
liusa82
28. jún 2023

pre toto ja neverím cestovkám a ich užasným upraveným fotečkám v katalogoch ani slovo.My chodievame všade len na vlastnú päsť sama si pozisťujem aké má hotel referencie alebo sa spýtam aj na zahraničom fore kto tam bol a nikdy sme zle nepochodili.Ja sa divím že tie cestovky vôbec ešte prežívajú.Máloktorá cestovka dneska neklame alebo s ňou nie sú nejaké problémy

autor
28. jún 2023

@liusa82 my sme tiez tak chodili no 1. Rok sme si povedali ze mame rocneho syna ze skusime cez cestovku a tak sme pochodili..najviac ma mrzela ta plaz.. nemohli sme sa vysantit ako sme chceli.. lebo s kamenmi je to tazke.. aspon to uz zmenili v popise a neklamu aspon v tom.

liusa82
28. jún 2023

@autor ja som nikdy neškúšala cestovku a ako vidím,ostanem len pri tom ako aj chodíme🙂 no naštve to lebo kopa peňazí a skutek utek

elief
29. jún 2023

Ja som ten hotel pozerala tiež, to je Lefkada tuším, teraz zrovna sú tam dvaja Slováci a strašne ho vychvaľujú na insta, robia Kartágu reklamu na insta...
Ukazoval nejaký bar plážový prstom do diaľky, že ten sa ešte dokončuje
Kokos to je na hlavu toto predávať...
Dúfam, že dobre s reklamáciou poschodíte🙏🙏🙏

elief
29. jún 2023

To ste tam boli teraz niekedy?

blondie333
29. jún 2023

To je hruza tie fotky😳

autor
29. jún 2023

@elief ano vratili sme sa v utorok

nikolienka28
29. jún 2023

Aj ja som pozerala tento hotel. Ale potom si si dala stránku tripadvisor.com a hneď som videla ze fotky niesu reálne. Všetky hoteli pozerám aj cez toto lebo sú tam reálne fotky.

autor
29. jún 2023

@elief ano reklamuju to ako lefkada ale je to skor uz pevnina grecka nie ostrov no a ano tych 2 si zaplatili aby im spravili poz.reklamu lebo bolo strasne vela nespokojnych ludi..

ivana11155
29. jún 2023

Drzim ti palce s tou reklamaciou. Katastrofa tie fotky. Do placu by mi bolo z toho. Doslova vyhodene peniaze.

autor
29. jún 2023

@blondie333 a to mame ovela viac takych foto, to bola realita nasho pobytu..ak to raz dokoncia a bude tam klud a vyrastu aj tie kvety a strom a upravia plaz tak to mozno bude ok ale to bude ktovie kedy..

autor
29. jún 2023

@ivana11155 dakujem.. tak reklamaciu pisalo asi 80 ludi.. tak uvidime ale su to klamari. Nikdy by sme si tento hotel nevybrali keby sme toto vedeli.

anonymous87
29. jún 2023

Katastrofa 😱
Akoze ale na tych foto vidiet, ze to je “navrh” … ze nie su realne… a teda my sice chodime len cez cestovky, ale predtym ako nieco vezmeme pozerame recenzie kade tade. Vratane youtobu od realnych ludi…🤷‍♀️
Ale toto by som urcite len tak nenechala. Drzim palce, aby ste nieco od nich vytrieskali. Obratte sa aj na SACKA

autor
29. jún 2023

@anonymous87 ano to sme vedeli ze su to vyzualizacie, to je vidno ale v cestovke tvrdili ze to tak aj realne je. Ze nemaju ziadne staznosti a normalne tam ludia chodia.. to ze hotel otvaraju v den nasho prichodu a ze nie je dokonceny a hlavne ze tam nie je piesok nik nepovedal.. recenzie neboli ziadne lebo hotel novy.

anonymous87
29. jún 2023

@autorka kedze vas takto hnusne oklamali, nenechaj to tak. Urcite sa obrat na SACKu… mna by drblo po pravde

elief
29. jún 2023

Takže tí dvaja tam krásne otrčajú svoje telá a ukazujú, to už je ok... Kokos... Mužovi som ráno ukazovala, natáčali jedáleň... A on hneď, že nejaký chabý výber majú... Tam je teda toho veľa na nič... Človek si odrieka, aby si oddýchol a užil... Krásne odrbávajú

evaachesa
29. jún 2023

Prepána to je niečo strašné...ako si toto cestovka mohla dovoliť mať v ponuke. Neuveriteľné. 🤬 To čo ste tam akože robili celý pobyt? Strašne ma mrzí že vám takto pokazili dovolenku. Dúfam že reklamáciu uznajú lebo toto je hádam len zlý sen. 😠