Reklamácia dovolenky. Aké máte skúsenosti?

28. júl 2023

Ahojte reklamovali ste niekedy dovolenku? Ako ste pochodili? Ide o to ze sme prileteli do Turecka a v hoteli o nás nikto nevedel. Chvalabohu za ochotu lebo na recepcii nám vybavili noc v inom hoteli kde nás presúvali. Prišli sme takto o deň keďže sme trvali na tom ze chceme hotel ktorý máme zaplatený a chceme sa vrátiť. Po naliehani na delegáta sa to podarilo avšak doteraz nám nikto nepovedal preco sa to stalo. Na mieste nám delegát ponúkol jeden vylet grátis ako kompenzáciu ale teda boli to veľké stresy keďže sa to udialo v noci a nevedeli sme co s nami.bude. preto ma zaujímajú reálne skúsenosti ako ste pochodili keď ste reklamovali dovolenku.

lenuska9999
28. júl 2023

Ahoj a o akú cestovku a aký hotel ide ? Lebo tiež letíme v septembri do Turecka aj s dieťaťom, tak by som rada vedieť, či sa mám obávať

autor
28. júl 2023

@lenuska9999 tip travel a hotel club boran mare beach

jarmila2010
28. júl 2023

Nedavno tu bol tip travel rovnako spominany so zlou skusenostou z dovolenky...na fb maju vela negativnych hodnoteni...

jarmila2010
28. júl 2023

..uz je prispevok zmazany...a islo tiez o pobyt v Turecku

mirage
28. júl 2023

@jarmila2010 na googli maju vysoke hodnotenia

andrejka2424
28. júl 2023

@mirage Naši väčšinou len s nimi idú, nikdy nebol problém, my sme s nimi šli teraz prvý krát, tiež sme boli spokojní. Verím, že ľudský faktor môže zlyhať bez ohľadu na to s akou cestovkou človek ide.

oliverceky
28. júl 2023

Dali vám v cestovke woucher?

mogaa
28. júl 2023

Treba si pozrieť zmluvu a všeobecné podmienky, zrejme je tam klauzula že v prípade neočakávaných udalostí môžu zabezpečiť iný hotel v rovnakej kvalite....

autor
28. júl 2023

@oliverceky áno dali

slavomira236
28. júl 2023

Tak ked ste prijali ten vylet ako odskodneysl ze uz nevyreklamujes nic. Isl len o jedn den

katkaseiner
29. júl 2023

Reklamovať musíš priamo na mieste a nechať si to podpísať. Doma už nič nevyreklamujes. Raz sme reklamovali fakultativny výlet na ktorom mala byť animátorka - ona tam aj bola ale deti nezabavala, proste tam sedela a kecala s ľuďmi - bolo toho viac, a aj tak nám to neuznali

valeva
29. júl 2023

Určite nič nezreklamuješ. Turecko je ináč dosť prebukované čo mi spomínali bývalé kolegyne z CK.

gabriela_obzerova
4. aug 2023

Sudili sme sa so Saturom, nakolko neuznali reklamaciu dovolenky… Aj sud sme prehrali z neznameho dovodu, uz by som do toho nesla. A islo o opravnenu reklamaciu. Boli sme v Egypte, mali sme priplatenu drahsiu izbu v hlavnej budove a nieze sme sa do tej izby za cely pobyt nedostali, ale debilny Satur nam ani tych 350 euro, co hotelu nikdy nezaplatil, nevratil. Satur nikdy viac. Hotel bol uplne vybookovany a manazer mi vravel, ze Satur nikdy taku izbu ani nemohol objednat, lebo nebol volna a poplatok co sme im zaplatili, hotelu nedali samozrejme a nechali si. Sprosto nas okradli. A uz si aj o slovenskych sudoch myslim svoje….