Recenzie hotelov na nete

12. máj 2012

Maminy brat 100 percente recenzie hotelov ,ktore su na nete?Ake mate skusenosti s tim....

ivkapon
14. máj 2012

@katarinajurikova ja ich beriem s určitou rezervou hlavne tie naše slovensko-české recenzie. Pri zahraničných - hlavne Nemci sú veľmi nároční s ničím nespokojní, ale ak je celkovo zo všetkých recenzií hodnotený nad 80 percent, tak by mal byť ok. A kam cestujete?

janka_pn
14. máj 2012

@katarinajurikova ak vies nem/angl, tak celkom fajn a hlavne vela recenzii je na www.tripadvisor.com. ja im vzdy verim tak na 80 perc a beriem taky ten zdravy stred.

14. máj 2012

@ivkapon cestujeme do tunisu ,citala som recenzie hotela,ale nie su moc dobre,na druhu stranu tam bol mm sef a tomu sa hned tak nieco nepaci a ten si chvalil...som pripravena na to,ze je to afrika ,ale uz som asi moc zvedava 😎 😉 😉

martuska75
16. máj 2012

@katarinajurikova zvyknem recenzie pozerať ale neberiem to úplne na 100% lebo koľko ľudí toľko chutí. Ked tam však veľa ľudí píše napr. že je zlá strava alebo pláž tak na tom asi niečo bude. Ale sú niektorí ľudia čo im nie je nič dobré. Može byť niekdy problém aj v tom že každý má iné očakávania resp. požiadavky na dovolenku. Niečo iné bude chváliť rodinka s malými deťmi, iné s väčšími, iné partia mladých alebo dôchodcovia. Tak aj to treba prihliadať pri čítaní recenzií.

16. máj 2012

@martuska75 asi mas pravdu,ale tak co uz ,dovca zaplatena ,tak sa uz len tesit .... 😉

ivkapon
17. máj 2012

@katarinajurikova neboj, bude dobre. A čo sa ti nebude páčiť, tak nad tým prižmúriš oči a snaž sa vyzvihovať to, čo bude dobré. Žiadny hotel nie je ideálny, stále sa niečo nájde. Hlavne nech tam odletíte zdraví, užijete dovolenku v zdraví a domov prídete v dobrom zdraví. 🙂

17. máj 2012

@ivkapon mas pravdu,len toho jedineho sa bojim,aby sme neochoreli,aj ked pani v cestovke povedala,ze sa to da prelozit,ale uz za poplatok 😒