Prvýkrát s dieťaťom lietadlom do Švajčiarska

janette151
18. sep 2016

Ahojte baby rada by som sa opýtala či mi neviete poradiť aké to je a ako to prebieha s malým dieťatom na letisku. Budeme letieť z Budapešti do Švajčiarska. Leteckou spoločnosťou easyjet. Berieme len kočiar. A neviem či mám niekde hlásiť ze ho beriem a že mi ho označia alebo ako. Viem že máme zdarma kočík plus autosedačku ok . aj to že každá spoločnosť alebo letisko má dané pravidlá čo sa týka odobratia kočiara buď pri gate alebo až pri lietadle. Ale mne najviac ide o to či stým rataju že beriem ten kočiar alebo nie že či ho mám niekde hlasiť. Online chcekin mame za sebou . Takže neviem či ísť tam na letisku na chcekin a nahlasiť kočiar alebo oni mi ho onačia pri gate alebo ako. waaaa stresujem osto šesť :D :D babiky poradťeeee 🙂 krásny večer prajem. A ďakujem 🙂

slniecko35
19. sep 2016

@janette151 ahoj, nedavno sme leteli easyjetom s nasou stvormesacnou a nebol problem. Kocik ti oznacia tymi nalepkami pri checkine kde odovzdas batozinu, ak mas kocik z dvoch casti musia ti dat na obe. Easyjet nastastie necha ist s kocikom az po dvere lietadla, tam ho zlozis a po prilete ti ho bud daju hned pri dverach lietadla alebo vyjde ako specialna batozina.

janette151
autor
22. sep 2016

@slniecko35 a ak nemam batozinu ? ze nejdem na chcekin ? ale mam ho online ? tak oznacia mi ho pri gate ? alebo nevies ? dakujem 🙂

sense
22. sep 2016

@janette151 ak nemas batozinu len kocik aj tak treba ist s nim na check in daju ti nalepku a vezmes si ho do lietadla a pri vstupe kocik nechas....

slniecko35
23. sep 2016

@janette151 s kocikom musis ist vzdy na check in aj ked nemas batozinu a palubny listok v ruke, inde tie nalepky nedavaju.