Prvýkrát do Turecka

18. nov 2023

Dobry den, chceli by sme ist v lete prvykrat do Turecka. Avsak nevieme sa rozhodnut medzi tymito hotelmi:
- Trendy Aspendos
- Trendy Lara
- Delphine Diva
-Adalya Elite Lara
- Kamelya Selin

Hlavne podmienky su dobra strava, moznost najest sa aj pri plazi/bazene, cisto, prijemny personal, celkovo dobre sluzby, tobogany (tie su vsade, ale kde su naj), teple more a ak by bol denne doplnany minibar, bolo by to super (nie je to vsak podmienka)… cenovo viem ako ss pohybuju. Vsetky su vramci limitu. Deti budu mat 10 a skoro 5 v lete.
Dakujem za pomoc pri vybere 🙂

julovka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. nov 2023

@julovka8 dakujem, ten som pozerala, ale podla recenzii nema restauraciu priamo na/pri plazi alebo bazenoch. Ze sa musis ist najest na obed do hlavnej restauracie a to nam nevyhovuje 😔

katka533
18. nov 2023

Ono aj tak v tých plazovych reštauráciach nemaju mozno klasicke jedlo( aspon co my sme mali vždy) . Najviac a varene hlavne je vzdy len v hlavnej reštaurácii

autor
18. nov 2023

@katka533 ano to viem 😉 nam stacia nejake cestoviny pizza, proste cez den len maly snack…

luliu
18. nov 2023

Delphin Diva je topka. Vynikajúca poloha, skvelá strava, more, pláž, bazény, personál, izby. Proste vsetko

katkaseiner
18. nov 2023

z tychto som navstivilal Adalya Elite Lara, velmi pekne spomienky mam na nu, deti mali plnohodnotne postele, televizia v ramci obrovskeho zrkadla, izba velka, vyhlad bocny na more. V rezorte su aj kolotoce, tie sme vyuzivali v case ked sme koncili na plazi/ pri bazene (idu len cca 2 hodiny za den) . Jedlo fantasticke. Pri bazenoch nam čašníci nosili drinky na korculiar. Velmi som ocenila vecerny program, fakt kvalitny, profesionali tanecnici zacali robit program uz v poobednych hodinach pri bazenoch.Juj hned by som sa vratila...kludne ak mas konkretnu otazku, pytaj sa, odpoviem ak viem

autor
18. nov 2023

@luliu aha dakujem. Tak ho zatial davam na prve miesto 🙂

misinka20
18. nov 2023

Ahoj, Trendy Aspendos sme navstivili tento rok, topka nad topky a to sme boli v Turecku uz 7 x... Takze vrelo ale vrelo odporucam... my sme boli cez Hydrotou a mali uzasnych animatorov... strava 24/7, dokonca jeden z barov 24/7 🤣 ... minibar doplnany, izby ciste, more teplucke, pozvolny vstup, lehatok vzdy dost a jedlo... toho bolo az az... blizko hotela brutal velky bazar, takze sme sa ako vzdy zaobliekli od hlavy po paty 😃😃😃 ak mas otazky napis IP...

autor
18. nov 2023

Ach dievcata, velmi mi nepomahate 🙄😂
Chcem to dat manzelovi a detom pod stromcek, cize sa nemam ani s kym poradit 🫣

nafka0483
18. nov 2023

My sme boli v Trendy Aspendos a bolo to skvele. Splna vsetko co si pisala 🙂
Ostatne nepoznam, siet Trendy je velmi dobra.

alus33
18. nov 2023

Skus pozrieť Delphin Be Grand, je to v Lare co znamena od letiska nejakých 20 min. To je brutal výhoda pri malých deťoch. My sme tam boli veľmi spokojní, je tam vsetko tak ako píšeš ze potrebuješ. Boli sme aj v iných, ale tento je podla mna top.

luliu
18. nov 2023

@alus33 aj ostatné spomínané su v Lara 😉

autor
18. nov 2023

@alus33 dakujem, be grand je uz o dost viac ako som ochotna dat 😅 ale je krasny

sanny2993
26. nov 2023

Z toho čo píšeš môžem potvrdiť, že všetko spĺňa Aspendos. Ma však 1 veľkú nevýhodu, škaredé more (celkovo Side more otras), nepeknú malú pláž s kameňmi pri vstupe …. Ale my sme chodili na vedľajšiu plaž susedného hotela, medzi móla, ta bola super 🙂
Ako sa spomína vyššie blízko je aj bazár, ak sa chceš zahadzať šmejdovym lacným oblečkom budeš mať radost aj z tejto “atrakcie” 😀😀😀😀,

nafka0483
26. nov 2023

@sanny2993 My sme nemali ziadne kamene, vstup do mora bol vycisteny. Raz priniesol priliv nejake riasy a skoro rano to hned vycistili.

alus33
26. nov 2023

Tak potom Adalya elite Lara je tiez dobrý výber, tam sme boli minulý rok. Mam podobne velke deti ako ty, každý si našiel svoje. Mali sme rodinny apartmán, t.z v 2 izby co bolo uplne mega. Na hoteli je aj lekár k dispozícii,zabezpečia aj lieky priamo na hotel, dcera dostala zapal očných spojiviek🙈 chvalabohu posledny deň.. Celkovo sa nam veľmi páčilo. Vecerny program parádny, obsluha na plazi, pri bazénoch.. Ak by ta niečo konkrétne zaujimalo píš.

sanny2993
26. nov 2023

@nafka0483 tie kamene sa vyčistiť nedali bolo to podložie na určitom úseku 😃😃😃😃😃 a teda čistiť sme tam za celu dovolenku, boli sme v sezóne, nikdy nikoho nevideli ani nánosy kamienkov ani riasy … jedine sem tam hadicou obehat piesok … neboli sme jediní ktorí chodili z nášho hotela medzi móla a ani jediní čo to kritizovali, ako sme sa teraz v cestovke dozvedeli keď sme boli zajednavat minulý týždeň dovolenku 2024.

Ale nieje to veľké negatívum, vždy sa dá pomôcť. Služby/hotel/strava super 🙂

nafka0483
26. nov 2023

@sanny2993 Trendy Aspendos Beach? Ved my sme nemali jediny kamen pri vstupe, nechapem :D

sandri
26. nov 2023

V Trendy Aspendos sme boli minuly rok. Zatial najlepsie, kde sme boli. Obrovska vyhoda boli slovenski animatori 🙂 strava bola fantasticka, super bola cukraren v arrali, kam sme chodili na kavu (normalna kava, nie ta hotelova ranajkova brecka), kolaciky a zmrzlinu. Zmrzka k dispozicii cez den 10:00-18:00, kopa barov, restika aj na plazi. Ale napriklad za mna bol cez obed slabsi vyber - oni pocitali s tym, ze na obedy chodi ovela.menej ludi a tomu aj prisposobili vyber. Taktiež vstup do mora bol mozny len na jednom useku - inde boli velke skaly a kamenne platne, cez ktore sa nedalo ist do vody. Ale zase vdaka tym skalam sa dalo vidiet aj kraby a rybky. Vedla bol hotel Turan Prince a ten mal.lepsi vstup do mora. Co sa tyka vecerneho programu, zazila som uz v Turecku aj lepsie, ale bolo to pred Covidom. Mam dojem, ze od Covidu su tie programy v Turecku o dost slabsie. Stale to vsak bola nasa najlepsia dovolenka a zvazujeme, ze sa tam vratime 🙂

autor
26. nov 2023

Dakujem vsetkym. Rozhodla som sa asi pre Delphin Diva… ostatne si poznacim pre dalsie roky 😀

sanny2993
26. nov 2023

@nafka0483 hm, čítam vás príspevok, potom pani pod vami, vy ste boli asi v inom hoteli ako ja a @sandri teda to tak vyzerá 😀😀😀

Tie platne tam fakt boli takže veľmi nechápem vašej skúsenosti …. My sme boli júl 2023. Možno že ich navodili po vašom odchode alebo ste chodili na pláž iného hotela a ani o tom neviete 😀😀😀😀

luliu
26. nov 2023

Cez akú CK si sa rozhodla ísť?

autor
26. nov 2023

@luliu ponukaju ho iba v kartagu/fisher a happy travel. Druhych nepoznam, takze kartago. Snad su ok 🙂

luliu
27. nov 2023

My sme boli Satur, ale min rok ho už neponúkali. Pozriem Kartágo, dakujem

nafka0483
27. nov 2023

@sanny2993 Je pravda ze sme boli v roku 2017, tak sa to tam ocividne pomenilo co je teda velka skoda.

sanny2993
27. nov 2023

@nafka0483 nám bolo pri kupe prezentované že pláž a vstup do mora je pozvoľný bez kameňov. Na to som v cestovke po návrate upozornila. Zrejme aj pani predávajúca malé staršie info. Ale ako píšem, chodili sme medzi móla na pláž Turan Princa a bolo po probléme 🙂