Problém s eSky

aleksandra1
15. aug 2022

Ahojte.

Kto máte skúsenosť a ako to dopadlo...?

Bookla som letenky cez eSky. Doteraz som vždy obdrzala obratom mail o potvrdeni rezervácie, následne elektronické letenky.

Tentokrát nič. Od nedele večera.
Rezervácia PREBIEHA
Peniaze z účtu STIAHNUTÉ
Letenky NIKDE.

Infolinka nič, zajtra budem volať do Poľska na pobočku, cez ten ich svetový formulár žiadna odpoveď.

Mali ste takúto skúsenosť? Letenky došli, nedošli? Ako to dopadlo.
Vrelá vďaka za každý feedback.

ingush616
15. aug 2022

@aleksandra1 mám stym dobre skúsenosti
Do zajtra to príde
Check in sa urobi online

martul
15. aug 2022

@aleksandra1 nevyznam sa v Tom absolútne a možno trepnem blbosť, ale nemôže to trvať preto tak dlho že dnes bol v poľsku štátny sviatok?
Ak je to blbosť, sory.

aleksandra1
autor
15. aug 2022

@ingush616 check in mi je jasný, osobne ho deň pred odletom urobím na stránke leteckej spoločnosti, no nepáči sa mi, že viac ako 24 hodín po zakúpení ich (elektronické letenky) stále nemám na maily. Hádam máte pravdu, zajtra hodím info. A ďakujem za správu.

aleksandra1
autor
15. aug 2022

@martul netuším, bodaj by. Určite budem situáciu aktualizovať, možno sa niekomu v budúcnosti takéto info bude hodiť, až sa ocitne v rovnakej situácii.

simsalabim
16. aug 2022

@aleksandra1 pre buducnost - NIKDY NIKDY NIKDY nekupuj cez spotrostredkovatela... letenky si tam najdi, ale potom kupuj priamo cez spolocnost. V pripadne problemov je to omnoho lepsie.

aleksandra1
autor
16. aug 2022

@simsalabim och, to ja velmi dobre viem. Ale vysvetli to svokrovi, pre ktoreho som tie letenky kupovala. Ten trvá vždy na kúpe cez eSky alebo kiwi.
Možno sa teraz poučí.

grzybek
17. jan 2023

aleksandra prosím ako ste danú situáciu nakoniec vyriešili? Máme teraz úplne rovnaký problém. Ďakujem

conkiy
5. feb 2023

@grzybek Dobrý deň - prosím, ako ste dopadli? Ja od piatka tiež bez leteniek :(

kristina_163
8. máj 2023

@conkiy Dobrý večer, vidím rok 2023, dnes sme kúpili letenky, ako ste dopadli, prosím ? Prišli Vám letenky ?

kristina_163
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
grzybek
9. máj 2023

@kristina_163 nakoniec som sa dovolala do spoločnosti a s lámanou polstinou som im vysvetlila, že nám neprišli potvrdenie o rezervácii. Pozreli to,uznali,že je chýba na ich strane a do 5 dní vrátili celú sumu.Letenky som však už kúpila potom priamo cez leteckú spoločnosť

kristina116
12. sep 2023

@grzybek prosim Vas, na ake tel . cislo ste volali? Urobila som hlupost objednala letenky, peniaze z uctu odisli, potvrdenie na mail nedoslo… Neviem kam volat. Viete mi pomoct?

conkiy
12. sep 2023

@kristina116 ja som nevolala, ale nezúfajte - ani mne neprišlo v momente nič, až neskôr.. oni nie sú klamári, len im všetko dlho trvá