Príručná batožina v lietadle

luciahaluskova
3. máj 2014

Mamicky ktore ste uz cestovali so svojimi detickami lietadlom,chcem vas poprosit o radu.Citala som ze tekutiny v prirucnej batozine maju mat max.100ml ale ako to je s tekutinami pre dieta?malinky ma 3,5dcl flasku na cajik,nemozem mu ju zobrat so sebou do lietadla?musim zohnat nejaku mensiu?dakujem vam velmi pekne

fra
3. máj 2014

možeš ju zobrať, len možno budeš z nej musieť pri kontrole ochutnať že je tam naozaj čajík
http://www.bts.aero/cestujuci/bezpecnostne-pred...

jarmillka
3. máj 2014

my sme leteli pred rokom, mala som vodu,čaj, a tak isto termosku s horucou vodou..v pohode len som musela z každej ochutnat, ešte aj z tej vriacej 🙂 segra letela minuly tyžden a tiež toho mala pre malú dost, a jej ani ochutnavat nedali...

luciahaluskova
autor
3. máj 2014

Dakujem vam kocky :-*
@jarmillka
@fra

natalii6
3. máj 2014

teraz su uz nove pravidla co sa tyka tekutin pre deti do lietadla a sa mi zda ze uz to netreba ochutnavat 😉 ja som tiez musela ochtnavat teplu vodu 😀

luciahaluskova
autor
4. máj 2014

@natalii6
@jarmillka
@fra baby chcela by som sa vas este spytat ci ste si brali aj golfky do lietadla a ze ci sa rataju do vahy batoziny a ci ste si ich brali na palubu lietadla? Dakujem vam velmi pekne

jarmillka
4. máj 2014

Kociar máš pri sebe dokedy nenastupis do lietadla..nepočíta sa do váhy batožiny.. Dole pod lietadlom ho odovzdas a oni ho naložia ku batožine.. Je potom na let. spoločnosti ci ti ho dajú hneď pri výstupe z lietadla alebo až spolu s batožinou... Zažila som uz obe možnosti.. Ked sme po polnoci pristáli a pýtali si športiak tak nám ho odmietli dat.. Hoci stal uz vylozeny pod lietadlom.. Odveci... Treba sa opytat ako je to s tvojou spoločnosťou..

jarmillka
4. máj 2014

@luciahaluskova 🙂 pre teba vyššie 🙂

luciahaluskova
autor
4. máj 2014

@jarmillka boze,dakujem ti velmi pekne :-*