Príručná batožina a väčšia ľadvinka

30. aug 2022

Ahojte.. o pár dní letíme z viedne cez austrian airlines len s priručkou (ruksak fjallraven kanken) na dva dni.. chcem sa opýtať, či bude v poriadku mať ešte väčšiu ľadvinku na sebe alebo nepovolia? Rada by som osobné veci mala pri ruke..

petamich
30. aug 2022

mavala som v pohode maly prirucny kufor a kabelku, nikdy som problem nemala

kiwi3
30. aug 2022

ak mas na letenke napisane, ze len 1 ks batoziny na palubu, neriskovala by som to. osobne som zazila aj take, ze ma pracovnicka nechala do kufra nacpat aj bundu, co som drzala v ruke.

petamich
30. aug 2022

@kiwi3 to ale robia nizkonakladovky, co Austrian nie je a nema letenky ako napr. Ryanair, lem aby ludia priplacali 🙂

ivka225
30. aug 2022

Presne ako pise @petamich ... Austrian sice nema nijaky vkus pri vybere odevov pre letusky, ale je to zasade normalna spolocnost, ktora nebude robit problemy kvoli niecomu, co je takmer sucastou odevu.

martinka17
30. aug 2022

Bežne som na služobky brala notebook, ten bol v ruksaku podobných rozmerov a plus klasická crossbody, nikdy nebol problém, lietali sme s Austrian.

kulumulu123
30. aug 2022

Ved so oblec nejaku mikinu ktora ti zakryje ladvinku a mas po probleme 👍

vlado818
30. aug 2022

Nerieste... Lietame casto. V poslednej dobe nikto nekontroluje. Uz som videl aj velky 80 l ruksak co si ludia nosia na palubu.