Prenájom autá na Malte

laur_nanna
30. jan 2023

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opýtať či ste niektorá navštívili Maltu a prenajali sa tam auto? Potrebovala by som pomoc, že či je naozaj potrebná kreditná karta pri požičiavaní autá? Vopred ďakujem za odpoved

yanni
1. feb 2023

@laur_nanna Tak na Malte Fakt Auto nepotrebujes. Tam maju Tak super prepracovany mas, ze sa za babku dostanes vsade. Bola som na Malte niekolko Krat a aj na dlhsiu dobu a Auto som vobec nepotrebovala. Ani s dietatom. Ale aby som odpovedala na tvoju otazku, vsade vo svete, kde sme boli sme v pozicovni Aur Plastilin len a len kreditkou. Uz pri Bukovani online sme zadavali kreditku.

elementissa
14. feb 2023

@yanni a ako sa dá na Malte? Je tam MHDcka alebo aspoň nejaká verzia SADky (vlaky) alebo pozicatelne skútre? Rozmyslame nad variantami na leto a tiež nemáme auto

yanni
14. feb 2023

@elementissa A na ako dlho idete?

laur_nanna
autor
17. feb 2023

@yanni na 8 dni 🙂

yanni
17. feb 2023

@elementissa
@laur_nanna na Malte su Autobusy. Normalne ako MHDcka. Kupis listok a ides. Najlepsie je celodenny a mozes jazdit ako chces, kam chces, kedy chces, cely den po celom ostrove. Je aj tyzdenny ale to si musíte rozmysliet a prepocitat, ci sa vam to oplati. Auto prenajat je na nic, neoplati sa a este sa tam jazdi vlavo, takze minimalne 2 dni si budete zvykat. je tam dost kruhacov a to je opačným směrom o nervy pokym si clovek zvykne. Bus je lacny a zalezie vas vsade. Maju fajn přepracovanu siet.

laur_nanna
autor
18. feb 2023

@yanni ďakujem za info 🙏🏼 Môj muž ma skúsenosti s jazdením vľavo, takže toto mu žiadny problém nerobí 😊 kreditnú kartu už máme vybavenú, teraz už len vybrať zodpovednú požičovňu

vevapeto
18. feb 2023

@laur_nanna boli sme (2018) prenajali a áno, bola potrebná. Vtedy brat dával ešte zálohu tuším 200€, ktorú mu vrátili.

laur_nanna
autor
18. feb 2023

@vevapeto môžem sa opýtať cez akú spoločnosť ste si prenajali auto ?a či ste Boli ste spokojný ?

vevapeto
18. feb 2023

@laur_nanna spoločnosť si už vôbec nepamätám, riešil to vtedy brat. Spokojní sme boli, s ničím nebol problém. Brat aj šoféroval a na to ľavé jazdenie si hneď zvykol. Neviem sa vyjadriť k busom, ale autom to bolo pohodlné, prejazdili sme celý ostrov. Foto je z Popeye village.

elementissa
18. feb 2023

@yanni my by sme chceli tak na 10 dní ísť

laur_nanna
autor
18. feb 2023

@vevapeto wau ďakujem, no som zvedavá, vari aj my budeme mať šťastnú ruku 😊