Predĺžený víkend - jarné prázdniny

nikdenikto
14. jan 2022

Ahojte, poraďte prosím tip na strávenie predĺženého víkendu niekde na strednom Slovensku s 3,5 ročným čertom. Ďakujem krásne 😉

marca12
14. jan 2022

@nikdenikto ze certom 🤣🤭chuda dieta. Co ocakavas od tej dovolenky? Lyzovacku alebo len lahsiu turistiku?

ninusa221
14. jan 2022

Kukni zerenpach latky je tam hotel welness a hned aj lyžiarske stredisko… tam sa da aj ist rozne kedze je to v prírode… aj sa tam deti sankovali…

nikdenikto
autor
14. jan 2022

@marca12 chúďa mama skorej, ale je to moja láska 😊 lyžovačka nie, nakoľko som teraz v 5 mesiaci tehotenstva. Niekde zobrať malého sánkovať, kúpať sa, poprechádzať

engynka
14. jan 2022

@nikdenikto pozri Penzion Marko v Turanoch - maju aj wellnes, aj detsky bazen a tiez indoor detske ihrisko obrovske. V okoli sa da ist na salas Krajinka alebo u dobreho pastiera. Na prechadzku do Cutkovskej doliny. V Martine je skanzen a tiez hasicske muzeum (treba si najprv zavolat) a velmi dobre prirodovedne muzeum Andreja Kmeta - mojho 2.5 rocneho to bavilo! Sankovat sa da na Martinkach napr. Este je v okoli Sklabindky hrad. Da sa ist az k nemu autom a tam poprechadzat. este je tam pobliz sutoveky vodopad, chata pod chlebom ale to su uz take turistiky.

nikdenikto
autor
15. jan 2022

@engynka vyzerá naozaj super Penzión Marko, ďakujem 😊