Pozor na CK Solvex - čo je veľa, to je veľa

niggaballs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niggaballs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriela1692
19. júl 2024

@ivaajano chudák rezort..bola som tam a to stavenisko je hlúposť...a ze kable trcali no a.. stačilo sa ozvať

janai1
19. júl 2024

Ja fakt nerozumiem co ľudí vedieť k tomu cestovať cez kadejaké pofiderne cestovky... Keď už sa mi nechce si to vybavovať samej, tak aspoň siahnem po známych a overených

kinats
19. júl 2024

Pravda je asi niekde uprostred, tiez som si raz vybral lacnu dovolenku, lebo ina uz v ponuke na dane miesto a termin nebola (tiez od Solvex) a tiez tam boli mensie i vacsie nedostatky. Ale za malo penazi, malo muziky o rok som bol mudrejsi a vedel som co sa oplati priplatit a vcas objednat a necakat uz na lacny "lastminute". Boli sme aj na drahej luxusnej dovolenke, kde bolo vsetko O.K. a predsa sa aj tam nasla slepica, co jej bola voda prilis mokra, kava prilis cierna, obloha, prilis modra, piesok prilis sypky, jedlo prilis exoticke, proste delegatkyna nocna mora, ale zato vedela vypisovat rovnake sprostosti do novin.

negymama
19. júl 2024

fuha, ani som nevedela, ze solvex je taka "zla" cestovka, lebo minuly rok sme boli na Krete prave cez solvex, prvy x sme cestovali cez cestovku...a v podstate nemali sme ziadne vyhrady. Ubytovanie bolo este lepsie ako nam bolo slubene, priklad sme mali mat izbu s detmi spolu a nakoniec sme dostali pekny mezonet s dvoma izbami. takisto jedlo, program, cestovanie ...bez problemov.
ale chapem ze lacnejsie cestovky mozu mat castejsie nedostatky-- ako ked si clovek priplati za renomovanu cestovku a ta sa snazi nieco garantovat.

katica06
19. júl 2024

@janai1 to sú ktoré? čo som našla Invia má 90% poznám minimálne desiatich čo objednali cez inviu a zostali tento rok bez dovolenky a bez peňazí

oli18
19. júl 2024

@kinats naLM su aj luxusne hotely.

slavomira236
19. júl 2024

@katica06 invia je sprostredkovatel a skrachovala tohto roku jun cestovka krorej invia predavala dovolenky. Nejaka nemecka

katica06
19. júl 2024

@slavomira236 viem,teta s nimi cestovala roky rokúce a nikdy nebol problém. Ale nespokojní zákazníkom mala asi každá ck

anonymous87
19. júl 2024

@katica06 invia je CA a nie CK…
Pre mna su overene: Satur, Hydrotour. Teraz ideme prvykrat cez Kartago a teda som zvedava 🤷‍♀️
Ja napr.kym zaplatim nejaky hotel, tak mam napozeranych xy videii, ktore pridavaju ludia a nacitanych milion recenzii

kinats
19. júl 2024

@oli18 zalezi na pozadovanej destinacii, bulharsko sunnybeach, turecko hurgada, tunis a santoriny nie su pre kazdeho a ja tiez nie som Onasisov vnuk.

katica06
19. júl 2024

@anonymous87 joj že Satur, moja sesternica by o nich vedela dlho rozprávať. Jej názor:Satur nikdy viac ani keby mi za to platili!

anonymous87
19. júl 2024

@katica06 tak vzdy sa najde niekto. To by bez toho neslo. My sme s nimi boli x krat a teda vzdy spokojnost od prveho dna az po posledny. Aj pani s ktorou komunikujem pri vybere je top… a ma so mnou svatu tropezlivost 🤷‍♀️

katica06
19. júl 2024
anonymous87
19. júl 2024

@katica06 ved ok. Ja pisem, ktore cestovky su za mna najdoverihodnejsie. Ja by som cez taky solvex veru nesla. Ale ako pisem vyssie, kym nieco kupim mam napozerane a nacitane toho o danom hotely velmi vela..a teda animatorov ma satur 👌

anonymous87
19. júl 2024

@katica06 a teda co tam pisu o palivovom poplatku. Tak ano. Bolo to v roku 2022. A mam pocit, ze tam doplacali vo vsetkych, alebo vacsine CK. Cize za mna satur a hydro su pre mna cestovky, kde viem co dostanem 🤷‍♀️

ivaajano
autor
19. júl 2024

@kinats ja som bola so solvexom na drahej dovolenke, žiaľ, okradli nás

ivaajano
autor
19. júl 2024

@anonymous87 išli sme cez inviu,ale pobyt zariadoval Solvex, celé zlé

anonymous87
19. júl 2024

@ivaajano vies co, ja fakt odporucam pre buducnoct. Hotel prelustrovat aj pomocou YT, recenzie na nete. Ja kym nieco kupim, tak to trva veru dlho… a mam napozerane videa, ktore real pridavaju ludia. Nie tie propagacne

hara_vara
19. júl 2024

@gabriela1692 bola som cez Solvex a v pohode práve sme prišli 👍

hara_vara
19. júl 2024

@janai1 peniaze 💸💰😄
a už vieš 😆

nelka93
20. júl 2024

@anonymous87 cez kartago som bola už asi 3krat mamina dvakrát a nemali sme problém. Kartago je za mňa jedna z tých overených a stabilnych

anonymous87
20. júl 2024

@nelka93 dakujem za recenziu. Tiez pevne verim, ze bude vsetko ok ☺️

evansova
20. júl 2024

Ja by som pridala aj "Pozor na Inviu". Jeden jediny raz sme kupili dovolenku cez cestovnu agenturu a nie priamo v cestovke. Po prvej noci sme sa na recepcii dozvedeli, ze nasa dovolenka nie je uhradena a mame sa vystahovat. Nebudem pisat podrobnosti, len zhruba, stahovali sme sa z hotela do hotela tri razy, izby neupratene, ciste postelne pradlo nam dali do ruky,po strave AI ani slychu. Volali sme do Invie, dozvedeli sme sa, ze ich sa to netýka, oni su agentura. Ostali sme v tom sami. Reklamaciu, podpisanu 28 dovolenkujucimi, nam neuznali. Mame poistene pravne sluzby, spor sme na súde vyhrali, ale na tu hororovu dovolenku nezabudneme

carla89
25. júl 2024

@evansova My sme boli s Inviou už 3krát a nemôžem slovo povedať, absolútne žiaden problém nebol. Sťažujte sa na cestovku, tá sa na Vás vykašľala, Invia je len sprostredkovateľ.

examine
28. aug 2024

S CK Solvex som bola letecky v Primorsku, vcera som sa vratila, vsetko prebehlo uplne v poriadku, hotel cisty, kazdy den menene uteraky a upratovane, strava perfektna, cely pobyt od zaciatku do konca bol skvele zorganizovany...