Poznáte ubytovanie - apartmán na Nananskej ceste 11 v Štúrove?

matejajanka
13. júl 2019

Ahojte, žienky prosím vas, ktoré poznáte Štúrovo alebo odtiaľ pochádzate. Na poslednú chvíľu sme si zajednali apartmán na Nananskej ceste 11 v Štúrove, ale keď si zadam adresu do Google tak mi tam nájde agrocentrum. Prosím vás ak to tam niekto poznáte je tam nejaké apartmánové ubytovanie? Aby sme tam neprišli aj s deťmi a ubytovanie žiadne. Máte dobré skúsenosti cez booking?

matejajanka
autor
25. júl 2019

@matejajanka Baby chcem vás upozorniť aby ste nenaleteli tak ako my. Cez booking sme rezervovali pobyt a žiaľ ubytovanie neexistuje. Prosím vás neponukate niekto ubytovanie v Štúrove teraz od 27. Júla do 2. Augusta. Detičky sa nám už veľmi tešia a my sme sa nechali oklamať. 😢😢😢

stela01
25. júl 2019

@matejajanka ako to že neexistuje ?

janinque
25. júl 2019

Nasla som Sunny, Lelocky a Vikad na Nananskej. Ktore z toho?

solene
25. júl 2019

@matejajanka ako si má to prišla, že neexistuje? 🤔 na booking si nemôžeš dať inzerát len tak sama, aby si oklamala ľudí. To pracovníci bookingu zjednavaju ceny s hotelmi/aparthotelmi, tak sa mi nechce veriť, že by to bol podvod. A keď si dám hentú adresu do Google máp a streetview, tak tam hneď vidno ubytovanie. Podľa mna stresuješ zbytočne

matejajanka
autor
25. júl 2019

@solene bola by som šťastná ak by si mala pravdu, ale na oficiálnej stránke Štúrova je upozornenie že ľudia ktorí zaplatili a rezervovali pobyt v apartmáne na Nananskej ceste 11 nech sa obrátia na oddelenie polície, že sa jedná o podvod a žiadne ubytovanie tam neexistuje. Tušili sme že tam niečo nesedí pretože keď sme si dali adresu do Google tak nam vyhodilo že sa tam nachádza agrocentrum.

veronikaszabova
25. júl 2019
matejajanka
autor
25. júl 2019

@veronikaszabova Je to podvod, volala som aj na políciu údaje sedia podľa toho čo už majú nahlásené.

janinque
25. júl 2019

@matejajanka skus zavolat tu: http://www.green-house.sk/ bola som ubytovana 2x a spokojnost

matejajanka
autor
25. júl 2019

@janinque obsadené všetko😢😥😢

janinque
25. júl 2019

@matejajanka boli sme raz aj tu - ubytovanie jednoduchsie, ale uplne stacilo a bolo to hned pri vstupe na Vadas http://www.hotelguestcentre.sk/

kris12
25. júl 2019

@matejajanka Prosim ta, nemas link na to ubytko? My mame zajednane na tej istej ulici, ale c. 60. Tak ci sa mam bat 🙂 a sa s tym rozlucit.

matejajanka
autor
25. júl 2019

@kris12 skúsim ti to poslať ak sa mi bude dať.

matejajanka
autor
25. júl 2019

@matejajanka nedá sa mi to poslať ale toto bol apartmán na Nananskej ceste 11.

kris12
25. júl 2019

@matejajanka Ďakujem aj tak, hádam tam nepôjdeme zbytočne.

matejajanka
autor
25. júl 2019

@kris12 no mu tam musíme ísť tak či tak, lebo ak chceme podať trestné oznámenie, musíme ísť tam. Teraz je najhoršie nájsť ubytovanie takto narýchlo.

kris12
25. júl 2019

@matejajanka Fakt sila...ani by som nepovedala, že sa môže takéto niečo stať cez booking.

matejajanka
autor
25. júl 2019

@kris12 over si to vaše ubytovanie na tej Nananskej ceste 60, lebo teraz ako som zháňala ubytovanie iné tak mi na informáciách Vadaš pani povedala že aj na tejto adrese mali ľudia problémy že tam nebolo žiadne ubytko.

maria757
25. júl 2019

@matejajanka cez magaubytovanie sme boli už 5x vždy inde a vždy v areáli kúpaliska. Spokojnosť. Aj tento rok ideme 🙂

kris12
25. júl 2019

@matejajanka Ach jaj, to je hrozné. Ale ďakujem, musíme si to preveriť veru. Už ani nemám chuť tam ísť...

matejajanka
autor
25. júl 2019

@maria757 len teraz je už všetko obsadené😫

maria757
25. júl 2019

@matejajanka no je to možné. Neuvedomila som si že ten termín je v podstate už "teraz"

kris12
25. júl 2019

Tak aj náš apartmán bol falošný, volala som do bookingu a vedeli nám urobiť bezplatné storno chválabohu. Ešteže som to objavila na MK, lebo by sme sa v nedeľu previezli zbytočne. Ďakujem

fokuska
25. júl 2019

@matejajanka Uz si to cez booking aj zaplatila? Zalohu alebo aj celu sumu?

reka89
25. júl 2019

@matejajanka ahoj.pre kolko ludi?

reka89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matejajanka
autor
25. júl 2019

@reka89 potrebujeme ubytovanie pre 4 dospelý a tri deti buď dva apartmány alebo apartmán s dvomi spálňami.

reka89
25. júl 2019

@matejajanka spytala som sa ale nemaju volne.je tam plno na nananskej ceste aj v meste.treba este vsetky obvolat mozno niekde sa najde.

matejajanka
autor
25. júl 2019

@reka89 my sme už obvolali snáď všetko aj z polície nám dali tipy a čísla všetko,všetko je obsadené.