Poznáte dobrý a lacný kemp v Taliansku?

frola
12. júl 2010

Ahojte, neviete mi niekto poradit nejaky lacnejsi kemping pri mori, najlepsie v Taliansku, kde by sme si mohli zobrat aj vlastny stan? dakujem za info

bibione
12. júl 2010

@frola kempovanie je vo vseobecnosti ovela lacnejsie,tiez to mam takto pobehane...ale vlastny stan? to netusim,ale neviem ci silno chcete mat vlastny alebo moze byt aj ten zajazdovy 😉 v taliansku su dost lacne,asi najlacnejsie...skus pozriet firotour,fitttour a pod

frola
autor
12. júl 2010

@bibione dakujem za odpoved. ano chceme vlastny stan (mame dost velky), a nechceme ist cez cestovku, ale priamo niekam prist a ubytovat sa.

bibione
12. júl 2010

@frola pozri si nejake kempy cez cestovky,viem,ze aj neturisti sa tam mozu ubytovat,platia vlastne len za miesto,kde budete mat stan. hodila by som to do googla konkretny kemp,uvidis,ktory sa ti bude pacit,a skus sa snim skontaktovat,urcite sa to da 😉 ...ale kuknem aj ja,celkom ma to zaujalo a hodim sem info,co som zistila 😉

ikke
12. júl 2010

do vacsiny kempingov si snad mozes vziat vlastny stan, nie? 😕 😅 v opacnom pripade by mi nebol celkom jasny zmysel kempovania... 😉
ja som pred par rokmi bola kempovat v spanielsku, pozrela som na mapu, pouzila google, napisala email a islo sa... 😉 ale snad niekto poradi aj nejaky konkretny dobry kemping

slavkav
12. júl 2010

ahoj, my sice nechodime so stanom, ale s karavanom - pred rokom sme tu boli 1x a aj teraz ideme sem: www.marelago.it
je to nedaleko caorle.

slavkav
12. júl 2010

ale samozrejme je to aj pre stany - to len pre upresnenie 🙂

frola
autor
12. júl 2010

dakujem vam za info, pozriem

ivkamt
29. jan 2013

my sme boli v san francesku v caorle a bolo to moc fajn..krásny je union lido park ale je dosť drahy:-/ a tento rok chceme skusiť Camping Village MEDITERRANEO**** vypada tiež pekne..minulý rok sme bolo cez ck victoria a bolo to ok 🙂

cerstvamamina
29. jan 2013

kemp je určite aj v meste Lido di jesolo tam sa chystáme tento rok

janet24
26. mar 2013

@slavkav Ahoj ten kemp vyzera celkom fain len som sa nedocvitala ako daleko je plaz alebo kolko to tam vlastne stoji

slavkav
26. mar 2013

@janet24 cennik maju priamo na stranke. vzdialenost - pre istotu im napis - ale nie je to daleko

petoleto
22. júl 2016

Vie niekto poradit dobry lacny kemp v oblasti Genova,Savona tusim ze sa to vola liguria dik

janula17
18. aug 2016

ahojte, ake mate prosim skusenosti, v ktorých kempoch ste uz boli, ktore konkretne by ste odporucili? Rada by som taky co by bol blizko mestecka, aby sme nemuseli jazdit vecer autom ked chceme na promenadu. Dakujem

janula17
22. feb 2017

ahojte, obnovujem tuto temu, tento rok znova do kempu, poradte kde ste boli v Taliansku, nie prilis daleko...