Poraďte ubytovanie priamo v meste Nin v Chorvátsku

anavi_03
8. jan 2020

Maminky viete mi prosim Vas poradit nejake ubytovanie priamo v meste NIN v Chorvatsku?....blizko piesocnej plaze, centra, obchodu 🙂 dakujem 😊

litty
8. jan 2020

Pridam sa aj ja...😉

mmoonna
8. jan 2020

My sme boli v Nine pred dvomi rokmi, no mne sa tam nepáčilo. Dosť tam fúkalo, niektoré dni až tak, že sa nedalo ani kúpať a more z jednej strany bolo ako taká väčšia mláka. Ráno bolo more čisté, ale už okolo obeda des.

danjeliiik
8. jan 2020

Ahoj my sme boli minulý rok, už by som sa nevrátila, z každej strany ospevovane ale, okrem slnečníka a stanu ani kúsok tieňa, deti 1,5 r a 4 bol problém udržať, a voda síce plytká ale deťom by stačila tak na 10 m a keď sme si my dospeli chceli zaplávať tak to bolo ďaleko od plaze alebo trebalo ísť na inú plaz. Mam kontakt tuším niekde, my sme boli kúsok od mora, od tej lagúny asi 7 min pešo. Apartmán,objednavane cez adriatic.hr co nám povedali ze bolo o polovicu drahšie ako keby si šla cez nich priamo.

ewenia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskaradko
17. jan 2020

@danjeliiik suhlasim s tebou. Predstava piesocnatej plaze a krasnej dovolenky nijako nesuvisi s Nin...bohuzial👎

loren1108
20. jan 2020

zdraviv vas...v nine sme boli na dovolenke, napiste mi spravu dam vam kontakt priamo na majitela ubyt. ale ako pisala.pani fukal tam stale vietor (koniec jun) je to kludna dedina pieskove plaze su v okoli boli sme na nich my s.rodinou a opat my nakolko bolo pred sezonnou a liecove bahno sa da vyuzit...keby nieco ozvite sa do ss