Poraďte ubytko vo Veľkom Mederi

mimuska1
3. júl 2012

ahooojte 🙂

chystame sa so synom do Velkeho Medera na 2/3 noci... odporucate mi tam nejake ubytko?

mimuska1
autor
6. júl 2012

boli ste niektora ubytovana v chatkach VIVIPOT?

mata128
6. júl 2012

@mimuska1 ahoj,podľa mňa ani nemusíš riešiť ubytko predom.my sme tam boli pred 2 rokmi na tyžden a ubytka sa doslova samé ponúkali🙂

mimuska1
autor
6. júl 2012

@mata128 ahooj 🙂 no aj my sme tam boli 5 rokov dozadu s mojim a tiez jak sme sa tade prechadzali na kazdom dome- ubytovanie 🙂 ale ked ideme aj s malym chcela som videt popredu ako to vyzera a aky tam je dvor a teraz som uz nasla, aj zajednala, ale rada by som bola, ak by dakto napisal, ze tam bol a bolo dobre 🙂

mata128
6. júl 2012

Tak želám peknú dovolenku🙂

mimuska1
autor
6. júl 2012

@mata128 dakujeme 🙂 a este som sa chcela spytat, nepamatas si na tom kupku ci bolo navecer zlacnene vstupne?

mata128
6. júl 2012

Fu,tak to neviem,lebo my sme chodili len na celodenne vstupy.ale ved pozri na nete,ale zda sa mi,že nič také tam nebolo

mimuska1
autor
6. júl 2012

@mata128 no na nete nic take tiez neni... ja chcem tam praveze chodit na navecer na tie 3 hodky....by som to nezvladla cely den na slnku 🙂

titkovamiriam
6. júl 2012

Ja idem tiež buduci tyzden do medera,ale poradit neviem,pretože priatel tam ma byt a marek babicku 🙂 ,priamo na kupalisku vyrastlo kopec ubytovni ,no ak by som mala ist ja na taku dovolenku,urcite by som radsej isla do rodinneho domu.skoro vsetky uz maju bazen,krb,cast zahrady pre deticky.takze treba popozerat na nete. 🙂

mata128
6. júl 2012

@mimuska1 no never tomu.nepozerala som ako stare máš detičky,moja dcerka vtedy mala 5,priatelov syn 4 a my sme viac času stravili vnutri než vonku.z vnutra idu tobogany,je tam ten vodny svet,vodna veža,nádhera.chodili sme tam okolo pol jedenastej,domov pred zaverecnou,deti pomaly pri večeri zaspavali

mimuska1
autor
6. júl 2012

@titkovamiriam
@dena dakujem Vam 🙂 no nakoniec som zajednala ubytko u Timei Vighovej, ta ma aj apartmany aj chatky, tak nam na prespanie staci aj ta chatka..
no a na dvore maju trampolinu, pieskovisko, hupacky, krb, altanok..
@mata128

titkovamiriam
6. júl 2012

@mimuska1 tri hodiny su pohodicka v podvecer,no ani keby si tam bola cely den nemusis byt vobec na slniecku.je tam vela stromov,a vnutri teraz raj pre deti odkedy je tam ten bazen z vezou-kukni moje albumy mam ich teraz otvorene pre vsetkych 🙂 da sa tam vydrzat na jar v lete aj v zime 🙂 -idealne su dni utorok az piatok

mimuska1
autor
6. júl 2012

@titkovamiriam idem pozret album 🙂

titkovamiriam
6. júl 2012

@mimuska1 najviac ich mam leto 2011 no aj v inych chodime do medera kazdych 6t.

mimuska1
autor
11. júl 2012

@titkovamiriam no som zvedava, ako nam tam bude a co maly, snad tam bude posluchat 🙂

tyli
11. aug 2012

@titkovamiriam ahoj, čítam, že poznáš veľmi dobre Veľký Meder. mohla by si mi prosím poradiť kam sa dá ísť vo Veľkom Mederi? Podľa mapy sa mi nejak nepodarilo zidtiť v ktorej časti Mederu je centrum s reštikami a kaviarňami... taktiež či je kam ísť so synom (4r.)?
nepoznáš prosím CZAJLIK RANCH Dunajský Klátov? syn má rád kone, tak som uvažovala, že by sme tam zašli 🙂
vopred ďakujem za každú radu 🙂

nepozná niekto ubytovanie HB Apartments( Rekreačná), prípadne apartmány Anita (Rozmarínová)?

titkovamiriam
11. aug 2012

@tyli tak kaviarne a restiky su v mederi na kazdom kroku-hlavne na ceste kde je kostol a cintorin,myslim si ze s dietatom nebude problem nikde-ziju z turistov,tak su dobre vybaveny 🙂 ,zmrzlinari su tam asi styria,cukrarne-to staci sa prejst centrom cca za hodinku budes vediet co kde je

Ten ranc nepoznam kedze kone mame ,,doma,, a ubytko neporadim -mi tam mame babicku 🙂 ale meder je super na relax 🙂

kikina84
11. mar 2015

@mimuska1 baby poradite ubytko do 200_300 metrov od termalov?diky

mimuska1
autor
11. mar 2015

@kikina84 http://www.ubytujsa.sk/apartmany-slovensko-fant...
ahoj🙂 my sme boli minulý mesiac tu

kikina84
11. mar 2015

@mimuska1 a kolko ste platili? ako sa tam byva? nieje tam vecer prilis hluk v okoli?dakujem

mimuska1
autor
11. mar 2015

@kikina84 10€ za noc za osobu, tak boli sme tam vo februári, hluk nebol, ale asi v lete je tam väčší hluk, na konci tej ulici býva diskotéka, tak to tam je asi dosť počuť..

kikina84
11. mar 2015

@mimuska1 aha ..hmm..ja som našla ubytko,penzión Tara,je že vraj 50m od termálov..tam nás to vyjde 94e na dve noci 3 osoby..dokopy..čiže celkom to ujde..no uvidíme..ja som to bookla už na letný termín,lebo väčšina už je všetko vybookované na leto a chcela som niečo v blízkosti termálov hlavne,nakoľko nemáme auto

jantato
5. jún 2017

bol prosim vas niekto ubytovany u borosa? strojime sa cez leto tam ,tak reku ci ste boli spokojne, dakujem
http://www.megaubytovanie.sk/ubytovanie-boros