Poraďte oblasť na dovolenku v Chorvátsku

jakubkoste
7. feb 2014

Ahojte,viem že už je tu veľa podobných tém ,ale potrebovala by som poradiť nejakú oblasť (nie ostrov RAB tam sme už boli trikrát )vhodnú pre malé deti s pozvoľným vstupom do mora a ak by niekto vedel poradiť aj ubytovanie na súkromí najlepšie hneď pri pláži,dakujem

nikolet_89
7. feb 2014

@jakubkoste ahoj my chodime pravidelne do Gradacu. Je to tam vhodne pre deti na 100%

tu mas linky na sukromne osoby v pravo je meno ked kliknes ukaze sa jeho ponuka ubytovania a cena
http://www.gdjenaodmor.com/mora/Gradac/gradac.html

acer11
7. feb 2014

Zaton

oli_
4. jún 2014
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.
hori
4. jún 2014

tiez som za ten Zaton holiday resort, vygugli si, je to byvaly kemping, takze ubytovania je tam vselijakeho dost... je tam krasna upravovana pieskova plaz (aj pieskove dno), na aku ste iste zvyknuti z Rabu... 🙂

stanislavao
4. jún 2014

@jakubkoste my chodime sem.
http://www.hrvatska.sk/tucepi/apartmani-tri-palme/
je to skoro hned na promenade - na promenade je restauracia Kamena, za nou jeden dvor a hned tento dom, cize fakt asi 2 minuty od mora. vstup do mora je pozvolny, ziadne skakanie zo skal nieje potrebne. majitelia su on chorvat a ona slovenska, cize da sa mailovat v slovencite. ciste, pekne, porstredie uzasne. tucepi su krasne.

yvoneta
15. jan 2015

@hori Ahoj, mozes mi prosim poradit, ak ste uz boli v zaton holiday resort, ci su tam aj samostatne bungalovy s klimou, prip.apartmany , ci maju klimu.? Dakujem.

hori
15. jan 2015

@yvoneta no to s tou klimou neviem, my sme tam byvali v stanoch... 😉

yvoneta
24. jún 2015

Ahojte,neviete ako je to tento rok so vstupom do rezortu Zaton, pokial budeme ubytovani inde ? Dik.

libka1
24. jún 2015

@yvoneta po 6 zdarma, do 6 vstupne, ake, to netusim...

katka2505
24. jún 2015

my sme boli v Zadare, tak bolo fajn...tento rok idem do Brely, vyzerá to tam veľmi pekne

yvoneta
24. jún 2015

Ahojte,neviete ako je to tento rok so vstupom do rezortu Zaton, pokial budeme ubytovani inde ? Dik.

yvoneta
24. jún 2015

@libka1 dakujem, boli Ste uz tento rok ? Da sa do rezortu aj autom, blizsie k moru ?
@katka2505

yvoneta
24. jún 2015

@katka2505 aj my ideme do Zadaru - Donat, ale chceli by sme aj do Zatonu koli dcere.

libka1
24. jún 2015

Tiez ideme do Donatu od 27.6. Teraz som v Zatone, ak sa mi podari kuknem ti to vstupne, mam to sice par metrov ale ci sa tam dostanem neviem, takze neslubujem.

z1984
30. jún 2019

Oprašujem temu niekto kto bol v bibinje ? Chystame sa tam v auguste.