Poraďte nejakú spoľahlivú cestovku, cheme úsť v októbri do Turecka

dajana40
27. júl 2019

Ahojte, viem, ze tato tema je nesmrtelna ale chceme ust v oktobri do turecka a pozeram ponuky na nete no nevieme sa rozhodnut cez aku cestovku. Ake mate skusenosti? My sme boli cez hydrotour bez problemov, ale terminy do turecka v oktobri nemaju:/ na koala tours su najhorsie recenzie na hechhter zase dobre no nepoznam tu cestovku. Navyse vela recenzii su starych niekolko rokkov ake mate aktualbe skusenosti?? Dakujem

hettinka
27. júl 2019

My chodíme so Satur alebo Globtour, do Turecka asi skôr Satur by som vyberala.

dajana40
autor
27. júl 2019

@hettinka ok dakujwm za tip

3009
27. júl 2019

@dajana40 Ja som bola teraz v Bulharsku s Koala tour a som bola spokojná. Delegát aj autobus zvážal ľudí z viacerých cestoviek: Tip tour, Koala tour, Hettcher a zabezpečoval to jeden delegát za všetky tieto cestovky.

luliu
27. júl 2019

Satur, teraz sme sa vrátili a bolo super

eliska13
27. júl 2019

@dajana40 Satur, Kartágo a veľa x sme boli s Koalou nikdy nebol problem

dajana40
autor
27. júl 2019

@eliska13 koala je horuci kandidat aleco je zaujimave prave na nich som nasla najviac zkych recenzii.. globtour mate skusenosti??

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyamor
27. júl 2019

Cez Hechter sme boli v Turecku viac krat, hlavne v hoteloch, kde bol aj slovensky animator a vsetko bolo bez problemov. Naopak s Koalou sme boli len raz na Krete a bola to najhorsia dovolenka a pristup vobec.

eliska13
27. júl 2019

@dajana40 áno, ale sú to roky.Ja neviem či máme šťastie, alebo som nenáročná, ale nikdy sme nemali problém s ničím.Cakas problém v akej oblasti, že skrachuju, delegát či Vám dajú iný hotel?vždy čo sme kúpili sme dostali

eliska13
27. júl 2019

@dajana40 vieš niekedy, keď čítam tie recenzie nerozumiem na čo všetko sa ľudia sťažujú riasy v mori, kraby....malo rýb na večeru a pod...

eliska13
27. júl 2019

@dajana40 aj Turancar má napadol, Aeolus

miroslava21
27. júl 2019

Fischer, orexravel, satur, hechter, kartago, koala su spolahlive cestovky. Ide hlavne o hotel, ten si dobre popozeraj aby ste boli spokojni

140173
27. júl 2019

@dajana40 odporucam firo; opakovane pozitivne skusenosti a vysoky standard. Prip.este fifo.

dajana40
autor
27. júl 2019

Dakujem za tipy a ktorym cestovkam sa mam vyvarovat?

dajana40
autor
27. júl 2019

Nasla som nadherny hotel od kartaga ale ket je o 5 rano z ba a neviem ako sa tam dostavit:/ na spominanych cestovkach taky nebol ako tento

dajana40
autor
27. júl 2019

@ela_79 a co sa stalo v kartagu

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dajana40
autor
27. júl 2019

@ela_79 aha a teraz vyuzivate aku cestovku

miroslava21
27. júl 2019

@ela_79 o aku sluzbu islo?

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miroslava21
27. júl 2019

@ela_79 aha, to chapem, tak to mala cestovka uznat v reklamacii

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin21
28. júl 2019

podla mna to zbytocne riesis, este sa nam nestalo, ze by bol nejaky problem s cestovkou... a chodime s roznymi..
hydrotour a Satur su overene, ale maju aj najdrahsie zajazdy..
Fifo, Firotour, Tiptravel, Tatratour a Koala tour mas take s priemernymi cenami a nemali sme nikdy ani s nimi problem..
Fisher v pohode, taky priemer tiez...
Vobec nemusis riesit cestovku.. vyber co sa ti paci, ked by nieco, delegat je vsade a pomoze tak ci tak... jedine rozdiely byvaju, ze niektore cestovky maju animatorov atd
Ja napr. rozmyslam teraz nad CK Vitkovice, su to cesi , su uz aj na SK a videli sme par ich zajazdov a celkom fajn aj sme zazili ich animacie a program, ked sme raz boli v Chorvatsku este davnejsie a pacilo sa mi, co robili pre hosti...
Teraz sme boli v Turecku s Fisherom , v Omane som bola s Hydrotourom, ten je asi najlepsi, ale aj najdrahsi

katrin21
28. júl 2019

@dajana40 boli sme aj s Globtourom, uplne v pohode , vsetko OK

dajana40
autor
28. júl 2019

Dakujem pekne ide oto ze ja iba cez net resim fovilenku lebo niesom na sk neviem ze ked im vsetkym napusem aby my zaslali ponuku ci taslu popravde nemam xasunklikat na datumy a hotely nato potrebujem kopec casu Neviem ci pisat na fb alebo stranku..