Poraďte lacné ubytovanie v Taliansku alebo Chorvátsku

j_ank_a
16. júl 2014

ahojte. vedeli by ste mi poradit nejake lacne ubytko v blizkych destinaciach ako Taliansko, alebo Chorvatsko? chceli by sme ist autom na dovcu, ale ubytko cez cestovku je priserne drahe... neviete o niecom? bez straby, len noclah.. cca na tyzden..dakujem

nikolet_89
16. júl 2014

@j_ank_a http://www.gdjenaodmor.com/mora/Gradac/gradac.html
na pravo mas mena sukromnych osob staci si vybrat a mas

j_ank_a
autor
21. júl 2014

@nikolet_89 dakujem... a ked im budem volat, budu mi rozumiet po slovensky.. a tu to nejaky vierohodni ubytovatelie?? nemas nahodou skusenosti s nejakym konkretnym?

nikolet_89
21. júl 2014

@j_ank_a budu ti rozumiet vies co mam ale on je daleko od mora å do kopca...inak dasa ist aj na blint ubytovanie zozenies

j_ank_a
autor
21. júl 2014

@nikolet_89 to som uz pocula ze sa da ist na blint, ale ci tam zozenieme aj nieco v najvacsiu sezonu, neviem... myslis, ze hej? a ako je to s poplatkami v chorvatsku, nevies?? co sa tyka dialnicnych, alebo inych...

nikolet_89
21. júl 2014

@j_ank_a cesta ked je plne auto vyde cca 200eur benzin a poplatky ako tazko povedat presne neviem ake mate auto atd, ale priblizne takto...ja odporucam neist autom a ist cez CK ORION za cca 220eur mas vybavenu cestu busom na noc coz sa da prezit kazde 3 hodiny prestavka, ubytovanie + polpenziu a poistenie my sme tak teraz boli a neskutocne spokojny sme boli...
Isli sme sice s nimi len busom bez ubytka a stravy bo tam mam rodinu, ale vsetci sa stravuju u mojej krstnej v restike cestujuci najedli sme sa do sytosti, a vyhoda, ze krstna je slovenka takze zo vsetkym rada pomoze 🙂

k_a_j_k_a
21. júl 2014

@j_ank_a www.booking.com - skuste cez toto, dokonca je to uz aj v SJ 🙂 my chodievame len napriamo