Poraďte kam na dovolenku (Cyprus, Kréta, Zakynthos).

angie2712
26. feb 2020

Ahojte 🙂 tento rok s priateľom rozmýšľame nad dovolenkou bud na Cypre , Kréte či Zakynthose. Preto by som bola veľmi rada ak by ste nám sem napísali vaše osobné skúsenosti s destináciami a pomohli nám tak pri výbere. 🙂

heidy222
26. feb 2020

@angie2712 na cypre a Zakynthose som nebola ale na Krete viackrat. Ma skvely pomer kvalita/Cena. V taliansku a spanielsku sme vsade za sluzby platili viac a kvalita nizsia. Najlepsia je oblast Chania. Vela zaujimavych miest co sa daju navstivit. Plaze nie su preplnene. Idealne obdobia je koniec Maja, zaciatok juna.

ambruska
26. feb 2020

@angie2712 Ahoj. My sme na Cypre isty cas zili. Mam tento ostrov rada. Zalezi, ci chcete ist do rezortu, alebo byvat vonku mimo hotelov...s rezortami pomoct neviem. Na Cypre máš v sezone však kazdopadne istotu pekneho pocasia bez dazdov 🌞

nenne9
26. feb 2020

Bola som na Krete i Cypre.mne sa páčili oba ale predsa Cyprus mi je bližší srdcu.zaujimavejsi.my nie sme taki ti turisti co sa z hotela a plaze nepohnu tak sme si prenajali auto a pochodili sme dosť.mesta pláže Nikoziu kde sme presli na turecku stranu Cypru.boli sme aj na pohori trodos.plavba loďou.kreta bola veterná skoro sme si nezaplavali

simca75
26. feb 2020

Určite Cyprus - nádherné pláže, dobré počasie☀️

bubo551
26. feb 2020

Zostať radšej doma. Koronavirus pomoc.

blanblan
26. feb 2020

@simca75 a kde tie nadherne plaze?
Pocula som ze Aya Napa ma pekne plaze ale som tam nebola. Tie kde som bola ja vobec neboli pekne. Ale zivot na Cypre bol super.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca75
26. feb 2020

@blanblan v Ayia Napa napr.nissi beach voda bola po pás skoro až ku bójam alebo vathia gonia pekná zatoka je ich ešte určite viac ale nestihli sme všetky navštíviť 😊

blanblan
28. feb 2020

@simca75 myslela som si ze si bola v Aya Napa 🙂

alenkatt
28. feb 2020

Zdravím za mňa určite Zakyntos, nádherný ostrov. Kréta sa mi moc nepáčila 🤩

lublienkaa
2. mar 2020

Jednoznacne cyprus limak hotel

ovladac22
14. máj 2020

Boli sme na cypre odporucam stredisko ayia napa protaras nadherne plaze hlavne niss beach, fig tree beach odporucam

leona45
4. jan 2023

@lublienkaa dobry boli ste v Limak? To fakt 2 dosp. A 2 deti stoji 2400 eur?

biaa
4. jan 2023

@angie2712 ahoj, ja som bola tento rok prvý krat a topka.

Na odporučenie priatela ktorý chodi ročne tak na 4x dofce 😀 takze skúsený dovolenkár😂. Boli sme v hoteli na Kréte https://capsis.com/
Prikladám odkaz maximálna spokojnosť all in bývali sme v domčeku hneď pri pláži cely rezort je zavretý nik okrem ubytovaných sa tam nedostane má súkromnú plaz top kuchyni, milých usmievavých pracovníkov. My sme si oddýchli perfektne. Zo všetkých dovolenkách na ktorých bol Maroko, Turecko, x krat Grécko, kanarske ostrovy, Turecko , Afrika …… tak tento hotel je pre neho topka v grecku ;)

lublienkaa
5. jan 2023

@leona45 určite nie to som niekde písala limak je drahy