Poraďte hotel na ostrove Rhodos

mayka007
20. jan 2015

Ahojte baby, v manzelom sa chystame toto leto na dovolenku, mame vysnivany ostrov Rhodos, kto tam bol, poradte cez aku cestovku, ceny, hotel, miesto atd emoticon)
Budem sa tesit z kazdej rady a skusenosti :P

siska53
20. jan 2015

@mayka007 ak vam neprekazaju velke hotelove komplexy,tak potom.Lindos princess,ten vyhladavaju najma rodiny s detmi,my sme tam sli cez Satur.

mayka007
autor
20. jan 2015

@siska53 Tak my deticky este nemame...Ma to byt svadobna cesta v podstate 🙂

siska53
20. jan 2015

@mayka007 no tam bol mix ludi a bar je otvoreny aj vecer pir bazenoch..my sme prave kvoli tomu ziadali izbu dalej od bazenov kvoli miernej hlucnosti,ktora ale zas dospelym neprekaza,lebo to netrva dlhsie ako do nejakej tusim 23....
Inak ja som.mala tip od kamosky a to iste nam poradili v Sature, porozpravala nam o viacerych hoteloch,ked sme sa jej pytali a skoncili sme pri tomto. Lebo mali tam aj take,vo su viac pre mladych zabavychtivych ludi.. Boli sme v BA oproti Tescu v tej predajni. Ta pani sa nam zdala taka,ze sa naozaj vyzna,ze to tam navstivila,ona je tusim sefka v tej predajni.

zdena12345
20. jan 2015

my sme boli dvaja v pefkos garden v r 2013. krasna plaz ale hotel nic moc. neviem ci to bo len mometalny problem ale prislo mi to tak trosku mimo hygienu. pohare s otlackami po ruze, na stoloch tiez drobky od neviem kedy, dosiel nam toaletak tak sme stale hovorili a nakoniec sme si museli ist pren na recepciu, tiez ze nech tam pridu upratat a aj smetlak vyniest (lebo tam sa toaletak hadze do smetneho kosa, takze nic moc ked nam to tam nechali 2 dni- este ze tam bolo na wc okno🙂 )a upratali nam za tyzden 2x aj to teda pobiedno. ked sme prisli tak v krini bobky od potkana. a najhorsie teda co to cele zabilo bolo ze tam do noci strasne ale fakt strasne hukala hudba v bare. vobec sa nedalo spat. neboli sme jediny co sa stazovali vtedy... inak ked som pozerala recenzie nez sme tam isli tak boli ludia spokojni, tak neviem co sa pokazilo

mica11
20. jan 2015

@mayka007 my sme boli vlani cez Fifo v hoteli Irene Palace na 8 dní , stredisko Kolymbia , cena na osobu 499 + poplatky, all inclusiv. Hotel je na pláži, má peknú záhradu dá sa aj tam ležať. Pláž je pieskovo-kamienková , pred vstupom do vody sú kamienky , ale netreba topánky do vody. Z hotela je blízko do mesta , my sme si na jeden deň požičali auto 45,- € a prešli celý ostrov , ale fofrom. Chcelo by to 2-3 dni sa pokochať.Strava veľmi dobrá , porovnateľná z Tureckom. My sme boli veľmi spokojný aj s cenou , so službami aj s prostredím. Negatívum : pofukoval vietor a na začiatku júla bolo ešte čerstvé more 🙂 Práve včera som sa dočitala , že teplá voda je v dedinke Stegna , tam by som šla do hotela Porto Angeli , má ho Turancar alebo do štúdii Christina z Aeolusom. Švagrovci kupovali týždeň pred odchodom cez zlavomat Hotel Ilyssion Beach ,ck Happy travel , cena cca 550 ,- aj s poplatkami na 8 dní, all inclusiv , ale slabý , málo ovocia , skoro nič. Hotel na pláži kamenistej , piesková naľavo od hotela asi 150m. Im sa , ale páčilo , teraz ho má v ponuke aj Tip travel , Koala, Tatra Tour a Seneca. Toť môj názor 🙂

jamabe
20. jan 2015

Tiež sme boli v hoteli Lindos Princess, je to vyslovene rodinný hotel, pomaly som tam ani páry bez detí nevidela... Veľa bazénov aj úplne plytkých pre najmenšie detičky. Pekné pomerne veľké izby, výborné jedlo, čistučké more, aj keď pláž taká kamienkovo-piesková... Nám sa veľmi páčilo 🙂

zuj
20. jan 2015

tiez odporucam Lindos Princess, boli sme cez Firotour

zuj
20. jan 2015

az teraz citam, ze nemate este deticky, lebo tento hotel je plny deti, mozno by vam vyhovovalo aj nejake rusnejsie stredisko, napr. Kolymbia alebo Faliraki, zalezi, co je pre vas dolezite...

helianthus95
23. jan 2015

Ten hotel Irene Palace je naozaj fajn, a FIFO ho predáva o takmer 300,- EUR lacnejšie než Satur.

flower24
24. jan 2015

My sme boli minuly rok na Rodose v hoteli Blue Sea Beach vo Faliraki. Boli sme 10dni s all inclusive a vtedy takmer 2r. dcerkou. Odporucam. Hotel priamo pri pieskovej, udrziavanej, cistej plazi, more ciste (v roku 2014 získalo modru vlajku), napodiv uz v polovici juna teple, pozvolny vstup + viacere bazeny. Krasna zahrada s lehatkami. Chutna, pestra strava, vsetkeho dostatok. Mily a ustretovy personal, od recepcnych pocnuc, cez casnikov az po upratovacky 😀 Zabavni animatori kazdy vecer. Akurat nie vsetky izby su zrekonstruovane do najmodernejsej podoby, ale to nam lahko vymenili, ked sme zbehli na recepciu, hoc po 2dnoch. My sme boli velmi spokojni, nechcelo sa nam odist 🙂

zuzkap221
7. feb 2016

Nebol niekto na rhodose hotel pefkos garden?ako by ste hodnotili a odporucali

lizatko1009
7. feb 2016

@mayka007 ak ste len dvaja, odporucam inu destinaciu, rhodos je podla mna taky rezortovy pre rodiny s detmi, skus viac opisat co ocakavate od dovolenky

miciluci
7. feb 2016

@mayka007 ak chcete romantiku bez deti tak skuste oblast kiotari,pokoj,malo ludi,pokojne more,ale kamienkove plaze.nam sa najviac pacilo v tejot oblasti s mm.
vysnivany hotel-boutique5 😵

bublinka127
13. apr 2016

hotel Mistral Kolymbia

sara2830
6. jún 2016

Baby,všade citam, vstup do mora kamenisty na Rhodose alebo pieskovisko -kamienkova pláž... nieje to náročné pre dieťa?Ďakujem.

oli_
8. jún 2016
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

ahojte! Odporúčam tento článok, je v ňom celkom dosť informácií o dovolenke na Rhodose, zaujímavé miesta, najkrajšie pláže, tipy na výlety, atď., tak hádam pomôže 🙂 : http://www.dovolenka-pri-mori.sk/rhodos-dovolenka-na-ostrove-pobozkanom-slnkom/

celasapremenim
8. jún 2016

@sara2830 podla toho ake kamene
vacsinou na ostrovoch su krasne okruhliaciky, moje deti maju toto radsej ako ten piesok :D alebo dajme tomu rovnako radi

sara2830
8. jún 2016

@celasapremenim no my sme skor pieskovi,mala mi chodí celé leto bosa,aj preto si to neviem predstaviť ake to je 🙂

celasapremenim
8. jún 2016

@sara2830 aj moji chodia bosi, aj po tych kamenoch :D to nie je ako strk ostry, ale je fakt, ze ked po tom mas namasirovane nohy pol dna, tak to uz citit, takze mame aj boty do vody a poobede si ich uz aj obuju, ak sme na takej
neviem, nemame s tym ziaden problem, nikdy sme nemali :D:D:D:D

cicimon
9. jún 2016

@sara2830 kup jej gumene sandalky a mas vybavene..... my sme boli min rok, ked sa ide pomaicky ta sa to da

sara2830
9. jún 2016

@cicimon ona nechce žiadne topánky ,a je strasne tvrdohlava ...počas roka len barefootky a aj to s placom

sara2830
9. jún 2016

@cicimon minulý rok 🙂 celý týždeň bosa a to som jej nabalila trojo topanok

mimusa37
13. júl 2016

My sme boli v hoteli Louis Colossos Beach a nám sa veľmi páčilo. Je to asi pre trochu menej náročných klientov, teda izby boli staršie aj nábytok opotrebovaný, ale nám to vôbec nevadilo, keďže my sme dovolenku netrávili na izbe, tam sme chodili len prespať. Strava bola vynikajúca, personál fajn, more aj pláž čisté, pekné...nám sa páčilo 🙂

mirka414
28. júl 2017