Poraďte dovolenku s deťmi

simonka123234
19. apr 2024

Chceli by sme ísť do tunisu ale sa bojíme voľáko viete nám odporučiť peknú dovolenku niekde mimo slovenska pri mori ďakujem

mirka414
19. apr 2024

Skôr ako Tunis by som volila Egypt napríklad hotel prima life tam je super centrum pre deti ..neviem ako staré deti máš ale aj blízko letiska je hotel Arabia Azur tam letím v nedeľu už druhý krát

simonka123234
autor
19. apr 2024

@mirka414 a viete ni odporučiť dáku cestovku

simonka123234
autor
19. apr 2024

@simonka123234 kus sa bojím ze to je moslimská krajina ci to není nebezpečné

nikoleta999
19. apr 2024

Ja by som osobne deti do Egypta neťahala, ale je to vec názoru ... Ja som síce problém nemala, ale naši známi pregrcali a pretoto polku dovolenky ... Ale opakujem sú rodičia, čo nemali najmenší problém s deťmi ani v Egypte ... Podľa mna pre deti je ideál Turecko, čo sa týka hotelov a ich vybavenosťou pre deti... keď som nemala ešte syna, boli sme ako partia v Sueno beach Side a tento hotel ma vlastný lunapark, herne, kopu bazénov so šmýkačkami pre deti, niečo ako naše donovalkovo, dokonca izby s rovným vstupom do bazéna ... So synom sme už boli v Miracle hotely v Turecku je menší, ale taktiež prispôsobený deťom, v čase keď sme tam boli my, bolo tam 500 deti, riadny masaker :D v kuchyni mali veľmi prísne normy, nekorenia a nesolia veľa práve kvoli deťom ... Prípadne teraz letíme na Krétu konkrétne Star beach village, taktiež uplne prispôsobené deťom, keďže tam je aquapark a v oktobri ideme na Cyprus - Tofinis hotel a to tiež len kvoli synovi, keďže pre neho je tam kopu toho ... Egypt ma síce pekné rezorty, ale mne vadí aj na Egypte, dokým sme nedali tringelt ani pes po nas neštekol ... Dokonca jeden den sme na izbe nechali vysoky tringelt nemali sme drobne, vsetko krasne upratane a na druhy den sme nedali nic a ani kos nevysypali a nevymenili uteraky ... ale ono to zalezi aj od hotela, kde clovek je ...

jaja20
19. apr 2024

@simonka123234 Skôr radar a ten Tunis,ako Egypt by som vám poradila.
Napríklad Mahdiu na pevnine alebo ostrov Djerba,tam sú krásne pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora, fakt skoro ako v Karibiku 🥰
Alebo Mallorca oblasť Sa Coma,S 'illot, Cala Millor alebo Alcudia,tam je tiež more vhodné pre malé deti.
Prípadne,ak máte nižší rozpočet,tak ak Bulharsko je super. Sú tam aj hotely s aquaparkami.

jaja20
19. apr 2024

@simonka123234 Ach,mobil mi to otrasne prepísal po svojom 🙄
Malo to byť : skôr radšej Tunis ako Egypt.

lucylaw
19. apr 2024

@simonka123234 V Tunise som bola raz a polovicu dovolenky som strávila na záchode,už ma tam nikto nikdy nedostane,v Egypte som bola 5-krát a všetko bez problémov..Ale s deťmi by som volila Turecko,môj syn má 9,v Turecku sme boli už 3-krát a všetko super,do Egypta by som sa s ním ešte neodvážila..

mirka414
19. apr 2024

@simonka123234 ja žijem vo Švajčiarsku a dovolenku objednávam väčšinou cez HolidayCheck ale sestra letí často so mnou a letí z viedne .kludne mi nápis môžme niečo nájsť .ja zrovna v nedeľu letím zasa raz do Egypta 😉

simonka123234
autor
19. apr 2024

@lucylaw a prosím vás není to tam prísne

simonka123234
autor
19. apr 2024

@lucylaw a kde prosím v turecku

lakebabe
19. apr 2024

@simonka123234 za mňa s malými deťmi Egypt ani Tunis. Choďte Turecko, pozri Kartago alebo Hydrotour.

lucylaw
19. apr 2024

@simonka123234 Ako prísne? V Turecku sme boli v Side,prvýkrát v Kamelyi a potom dvakrát v hoteli Oleander.

simonka123234
autor
19. apr 2024