Poraďte dovolenku k moru

seat967
5. jún 2014

ahojte baby prosim poradte nejaku dovolenku kam idete a kolko vas to stoji 🙂 chceme ist kdesi k moru aj s kamaratkou a jej rodinou ale uz mame v tom chaos ze kam ☹

janinah
5. jún 2014

my do greckej Leptokarie,ale nie cez cestovku,ubytovanie v súkromí

akramgad
5. jún 2014

my s 4,5 ročnou dcérou ideme prímorsko letecky 11 dní 10 nocí letecky , apartmán v cene raňajky 1200€

ichbinich
5. jún 2014

Na dovolenku sa da ist za par stoviek, ale aj tisiciek 😉
Zalezi na tom, co chcete, a od toho sa odvija vsetko ostatne...
Autom? Letecky? Busom?
Hotel? A potom dalej AI? Iba ranajky? Plna penzia? Polpenzia?
Apartman? Kombinovany s ranajkami? Alebo vsetko si varit sama?
Plaz pieskova? Kamienkova? Kamenna/betonova?
Ubytovanie blizko plaze? Alebo s dennou dochadzkou na plaz?
Ostrov? Pevnina?
Mozu byt aj rizikovejsie krajiny? Alebo iba "bezpecne"?
Ako daleko ste ochotni ist, ako dlho cestovat?
... atd, atd, toto vsetko si treba uvedomit ako prve.

My sme minule roky chodili na slepo do apartmanov do Bibione, pre rodiny s detmi idealne. Tohto roku prvy krat all inclusive a letecky, ale deti uz leteli, to nie je problem. Takze som sama velmi zvedava. Hotel znie idealne, akurat plaz nie je taka, ako v Bibione 😉

2 tyzdne Bibione v apartmane nas vysli se "vsim vsudy" (ubytovanie, jedlo, cesta tam a spat, zabava) asi na 2000. Tohto roku hotel AI 2300. K tomu sa pripocitaju este vylety a pripadne pozicanie auta, ale mozno budu stacit vylety z ponuky hotela resp. hromadna doprava. Ale ponukali nam aj Mallorcu za vyse 4000... Ponuka podobna tej, co sme nakoniec zobrali... Tak sme sa rozhodli pre iny spanielsky ostrov 😀

vnika
6. jún 2014

@seat967 ahoj, my ideme do Bulharska samostatne bez cestovky, letenky z Bratislavy 200e na osobu a apartman 35e na noc za izbu, takze 2 tyzdne pre 3osoby 1100e, tyzden by vysiel 845e. pre 4 osoby by 2 tyzdne vysli 1300e a tyzden 1045e. jedlo lacnejsie ako u nas, tak ho ani nepocitam, ved aj doma je treba jest 😎

cukroska
9. jún 2014

@seat967 pre rodiny s detmi je idealne ,bulharsko-primorsko,cenovo vyhodne.. teple more..
Pozvolny vstup do mora,atrakcie...ale aj Grecko a taliansko su vynikajúce piesočnate pláže...zalezi aj od toho ci pokojnejsie a od viacerych faktorov...my uz presne vieme co chceme a co nie...ale myslim,ze u nas bulharsko a grecko vyhrava...😉

seat967
autor
10. jún 2014

@cukroska
@vnika
@ichbinich
@akramgad
@janinah
my asi ostaneme nakoniec na slovensku hladame si nejaku chatu s bazenom nech sa nemusime tlacit na kupalisku a mat to ticho a najma sukromie 😀

ichbinich
10. jún 2014

@seat967: tak dufam, ze najdete nieco dobre a peknu dovolenku!

seat967
autor
10. jún 2014

@ichbinich no stale hladame uz mame tip len ideme so znamimi a znama ma ku vsetkemu pripomienky 😒 tak neviem a ked je nieco pekne tak to aj moc stoji. zda sa mi moc za ubytovanie na tyzden pre 4 clenu rodinu skoro 260€ a to este neratam stravu ☹

marse
10. jún 2014

@seat967 dovolenka na SR stoji dost, my sme isli v zime cez ck limba na donovaly a len na vikend nas 4 vysiel na 100€ a bez stravy... cize 260 nie je velka položka.
tento rok ideme aj na tyzden do chorvatska, ale aj na tyzden na SR hotel, plna penzia, a vyslo nas to 300€ pre vsetkych styroch.

prasiatko30
10. jún 2014

@seat967 260€/tyzden/4osoby nie je vela podla mna - by som povedala ze to je aj dost malo - podla toho do akeho statu idete - ono ak budes hladat az prilis lacne moze sa ti stat ze dorazite a bude to pekna stoka a nie ubytovanie kde sa da aj prezit v zdravi a pohode tyzden 😅

seat967
autor
10. jún 2014

@prasiatko30 ale je to na slovensku. ako s muzom sme este nikde neboli tak neviem ake su ceny. a presne to vravela aj znama co je pekne na obr. nenusi byt aj v skutocnosti 🙂

prasiatko30
10. jún 2014

@seat967 jaj ja som si precitala len ten prvy prispevok tak som nevidela ze ste sa nakoniec rozhodli pre sk dovolenku - ale neviem na sk tiez uz nie su ludove ceny a zda sa mi to vcelku prijatelna cena 🙂

elenapol2
17. jún 2014

dobrý večer,ak by ste chceli, obratte sa na mna, mam cestovnu agenturu, pomožem,poradim,vybavim a maminky z konika maju zlavu 🙂
elena
www.aztravel.sk