Poraďte dobrý wellness

tina147
4. apr 2016

Ahojte, poradéte mi nejaké pekní wellness, sauny, bazény na Slovensku? niečo kde by som si mohla s partnerom oddýchnuť? dakujem 🙂

nyusika
4. apr 2016

Kasady pri Zvolene. Najhorsie je Sitno vo vyhniach, tam si urcite neoddychnes

mareceka
4. apr 2016

to sitno je preco zle,pred casom som tam chcela ist?

nyusika
4. apr 2016

@mareceka no...nie je to wellness hotel. je to rodinny hotel, predrazeny ako svina, sluzby nula bodov. v izbach namiesto sprchoveho kuta vana s plastovym zavesom. proste komunisticka stavba, co sa hra na nobl hotel.
strava nechutna, predrazena...ale vela ludi si to chvali. ja vsak za tie iste peniaze idem radsej do permonu, co do hoitela Kaskadt. a ked si malicko priplatim, tak do kempinsky...

pre mna styri sauny a ziadna oddychova miestnost nie je wellness. naviac, ked ti tam jacia male deti.

evittam
4. apr 2016

@tina147 Ždiar - Strachan, winter and summer resort - super.

emocka
4. apr 2016

Trnava, Relax, Spa.

tina147
autor
4. apr 2016

@emocka prosim a kde presne ako sa to vola? 🙂 dakujem

liza68
4. apr 2016

@tina147 wellnespatince

eeffka
4. apr 2016

a tu ste uz boli ? Aphrodite Rajecke Teplice, poskulujem po tom uz dlhsie tak ci sa to oplati
http://www.spa.sk/

tina147
autor
4. apr 2016

@eeffka nebola tam by som aj ja velmi rada sla, len je to tam zevraj predrazene. tak neviem. uvazujem..ale zato krasne

eeffka
4. apr 2016

@tina147 sak toto 🙂 a pre mna aj dost daleko z KE, no ale sa tam normalne vidim v toge ako ma ofukuju pierkami 😀

tina147
autor
4. apr 2016

@eeffka hahaha :D ved prave...tam by som sla najradsej...zeby si doprajem taky luxus? :D

winni
4. apr 2016

@eeffka je tam veľmi pekne, obľúbený wellness, tak sa priprav aj na to, že tam býva veľa ľudí, chodia tam z okolia, kúsok ďalej je aj Hotel Diplomat, príjemne prostredie, wellness je tam celkom obstojný, reštaurácia, kaviareň super. Ja za seba by som odporučila Zakopane - Poľsko, ty z KE predpokladam, že to ďaleko moc nemáš.

eeffka
4. apr 2016

@winni v zakopanom bola naposledy taka rada ze sme tam ani nedosli... 😀 Polske mam pochodene aj madarov z nasej strany

tina147
autor
4. apr 2016

@winni napis viac o tej Afrodite 🙂

usacik
4. apr 2016

medzi top wellness patrí určite hotel permon v podbanskom..🙂 a ak by si hľadala luxus a súkromie, tak určite je zážitkom chateau amade a ich turecký hammam..🙂

janifer
4. apr 2016

Wellness hotel Chopok v Demanovskej doline, v Permone je tiez fajn, dobra voda v bazene a cistota. Mimo Velkej noci hotel prazdny

sandra551
4. apr 2016

@tina147 A kde? Najväčší wellness je v hoteli Kaskády (Sliač) - naozaj na úrovni, potom Aphrodite je super... Zion Spa v Kempinski High Tatras... a mne sa úplne najviac páčilo v súkromnom wellnesse Jasmine Spa (Hotel Marrols BA), to nemá konkurenciu 🙂

winni
4. apr 2016

@eeffka 🙂 tak potom Praha Corinthia, bazén na samom vrchu s vyhladom na mesto, personal Top, gastro super, par metrov od hotela Metro. Trenčianske Teplice sú tiež super, čo sa týka wellness pobytov. Už spomínaný hotel Kaskády, je tam super, cítiť sa budeš luxusne, ale draho. Tatry hotel Hills je taký rodinný, ale personal hotela na nezaplatenie aj wellness, dva bazény boli u mňa Top. Grand Hotel, niet čo dodať 🙂 Permon z vlastnej skúsenosti neodporucujem, personal katastrofa, ale wellness úžasný, čisto, gastro veľmi dobre. Liptovská Mara chodíme do jednej chaty, odtiaľ mas kúsok Bešeňovu, Tatralandiu a aj ba Chopku je fajn hotel Družby, majiteľ Rus a personál super, len je to viac rod.hotel 🙂

agiagi
4. apr 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

Tatry jednoznacne najlepsi wellnes 🙂

moniciatko9
4. apr 2016
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

mne sa velmi paci v Besenovej 🙂

drotenka
4. apr 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

alebo za mna topka je Tatralandia.. Tam sa vieme vyblaznit, su tam tobogany, masazne bazeny a aj horuce.. a saunovy svet je uplne super

emocka
4. apr 2016

Tina147 tu je ten Relax Aqua Trnava https://www.facebook.com/RelaxSpaCenterTrnava/?... Adresa: Rybníkova 16. Najviac sa mi tam páči okrem bazénov s mnohými tryskami vnútri, jeden aj vonku, tobogany, bar v bazéne, a potom tých 8 sáun, niektoré fakt nemajú obdobu, dosť veľký ochladzovací bazén vonku, veľa ležadiel, pitný režim. Je to nové a top. 🙂

nyusika
4. apr 2016

Ale tobogany a vyblázniť sa nemá s wellness nič spoločné ☺

tina147
autor
4. apr 2016

@emocka super som rada asi pozrieme tam

tina147
autor
4. apr 2016

@nyusika to veru nemajú a ja tobogany ani nemusím 🙂

biokozmetika
4. apr 2016

ak kvoli welnessu tak jednoznačne permon v podbanskom 😉 izby nie sú nič extra (ak si nepriplatiš za lepšiu izbu) ale zato welness je super (rôzne sauny a možosti- každý si nájde čo má rád), najlepšia thajská masáž akú som kedy zažila 😀 už som tam bola 3x a nikdy nesklamal- a deti to tam tiež milujú!!!

monika_nm
14. apr 2016

@tina147 tak ja zase hotel Sitno odporucam,je supwr a je to baby friendly hotel,chodime uz dlhe roky a je vyborne vzdy a aj moji rodicia co su uz starsi tam velmi radi chodia a vedia,ze tam budu aj deti,je ram vyborne,my si to vzdy uzijeme a este pripadne ospirucam aj hotel Atrium v Tatrach a aj hotel Permon,aj ten pozname,len ten ked je plny tak to tam je hroza s tymi vytahmi a aj velmi vela ludi vo Wellness a este upozornujem v Permone sa nesmie ist v plavkach trosku je to pre niektorych problem,ale je tam tiez vyborne☺a ak by si sa nahodou rozhodla si vybrat hotel Sitno ci Atrium mozem Ti poziciat ich karticku na zlavu,ze usetris niake korunky☺

tina147
autor
14. apr 2016

@monika_nm ahoj aka si zlata ze poziciat karticku. aj takyto dobri ludia sa najdu? popozeram si na internete co si mi odporucila dakujem 🙂

monika_nm
14. apr 2016

@tina147 Popozeraj si a ak sa rozhodnes pre tie hotely Trinity Resortu,ci uz hotel Sitno,Atrium alebo Senec kludne mi napis IP a ja Ti vsetko potom poviem co a ako,ok? A kludne poziciam,preco nie,ved ak niekomu pomoze usetrit aspon niake korunky,tak rada urobim dobry skutok☺

agnesssi
14. apr 2016

Poradite mi prosim nejaky dobry wellnesik v okoli Levoci, aby som daleko nemusela cestovat?