Poraďte, čo vidieť a kam ísť na Mallorce

kajuska333
14. jún 2019

Ahojte, chystáme sa na Mallorcu. Čo by ste poradili vidieť? Ceny v reštauráciach?
Ďakujem!

hruska5
14. jún 2019

@kajuska333 pripnem sa ti..aj my ideme .tiez prijmem zopar rad tipov😉

vilma7
14. jún 2019

Marineland vystupenie delfinov a Aqualand...ale záleži na kt.strane ostrova budete.

bsp39
15. jún 2019

Samotne mesto Palma

tyrkysova_kobyla
15. jún 2019

@kajuska333 Cap de Formentor, Deia, Valdemossa, Playa de Muro... 🙂

risk66
18. jún 2019

@vilma7 mozem sa spýtať, mi hľadáme presne to,co ste popisala🙂kde ste prosim presne boli a nejake.info,poprosim

vilma7
18. jún 2019

@risk66 marieneland ako aj aquapark su na juznej strane ostrova, ca nacelych 30 min od letiska pri hlavnom meste. Z plaze El Arenal sa da do aquacity ist aj pesky, ale je to skor hlucnejsia strana, same party atd. Ale da sa najat aj odlahlejsi hotel od plaze, kde je relativne klud. Tam som chodievala za slobodna, vlani sme boli so synom v hoteli pre deti na plazi Paquera, kt.je sice trosku dalej od obidvoch atrakcii, ale zas nie az velmi daleko, taxikom za 20€, ale chodia aj autobusy pre turistov z Marienelandu a tie su dokonca zadarmo.

risk66
18. jún 2019

@vilma7 a prosím Vás, v akom meste ste boli?

vilma7
18. jún 2019

@risk66 s dieťaťom v Pequera, to je ca 30 min od letiska na zapad, taxik ca 50€. El Arenal je nazov pláze, tusim aj cestovky maju ponuky hotelov podla nazvu plaze. Ake stare mate deti?

risk66
19. jún 2019

@vilma7 Dcérka má 6 rokov. A neviete je niečo aj bližšie k týmto zábavným veciam? Budem rada, ak poradíte 😁

vilma7
19. jún 2019

@risk66 čo konkretne potrebujete poradit? Aquacity je urcite zabava na cely den, ale v nom som uz sama dlho nebola, Marineland sa oplatinist hned rano a je tam najskor papagaja show a hned za nou delfiny, takze neyreba ani cakat, su tak aj ine zvieratka co sa daju pozriet, aj "detske ihrisko" s vodou, takze kludne vziat sn pkavky, dokonca pristup k moru. Vstup asi 25€ dospela osoba...my sme tam pekne davno isli lodou, da sa to nakombinivat ako ma clovek zaujem. Este je v hlavnom meste aj Aquariu, to je tiez vylet asi ca na pol dna.