Poraďte čistú tichšiu pláž v Taliansku

veronika_1991
2. feb 2020

Ahojte, viete prosím poradiť peknú čistú pieskovú pláž v Taliansku, kde nie je príliš veľa ľudí? Mohlo by byť aj niekde na vidieku, ale aby tam bol aspoň jeden obchodík a fajn by bola aj reštika a bar. Pláže ako Bibione ma nelákajú, aj kvôli "čistote" vody aj kvôli množstvu ľudí. Ideálne by bolo do 500-600km.

sebastianmichal
2. feb 2020

Albarese je krasne ale treba ist k moru dlhsie pesi ak chces byt skoro sama pozri na nete odporucam bola som tam

dudka121
2. feb 2020

lago di garda

veronika_1991
autor
3. feb 2020

@sebastianmichal ďakujem 🙂

veronika_1991
autor
3. feb 2020

@dudka121 ďakujem, to vyzerá perfektne 🙂 a dá sa tam aj kúpať, voda nie je studená? Nemáš nejaký tip na ubytovanie?

alazala
3. feb 2020

@veronika_1991 no my sme tam boli - lago do garda - min rok v júli, prekrásne všetko, ale voda studená

sebastianmichal
3. feb 2020

@alazala lago di garda je jazero nie more
@veronika_1991 nemam ja tam chodim ku sestre a voda v auguste aj v septembri co sme boli bola velmi tepla kedze boli horucavy

alazala
3. feb 2020

@sebastianmichal no však ja viem😉, len niekto vyššie to tu spomínal

janaakt
5. feb 2020

Lago di Garda je horske jazero, takze pochopitelne je voda studena. Ale nie je az taka ladova ako v Lago di Ledro napriklad. Ja som na Garde bola uz dvakrat (v auguste v Riva del Garda na severe jazera) kvoli aktivnej dovolenke (turistika, bike) a okupala som sa stale. Ale nie je to clapkanie. Len rychlo dnu, zaplavat, rychlo von 🤣 cize ak hladate aktivnu dovolenku, urcite odporucam, ak hladate klasicku letnu dovolenku tak urcite nie.