Poraďte chatu pre troch na víkend

anexis
7. aug 2013

viete o nejakej v Slovenskom raji alebo v Tatrach za normalnu cenu?
vsade co pozeram tak min. 4 osoby, alebo min. 5 noci a tak...alebo to je len orientacne a dalo by sa dohodnut s majitelom?

dana33
7. aug 2013

pozrite na zlavach dna tam sa da vybrat ,je vela zlavovych portalov,a je tam aj kontakt na majitela...vždy sa da dohodnut... 🙂

anexis
autor
7. aug 2013

@dana33 diky za tip, no na tych zlavovych strankach zvyknu byt same wellnes bobyty...my by sme chceli taku chatu niekde pri lese, ze nikde nic a nikto alebo chatova oblast..take nieco
tak hladam dalej, len uz mi z toho zacina hrabat 😀

barcelona94901
7. aug 2013

.síce niekde maju,že minimum 2 osoby ,ale ked to rozklikáš maju tam cenu pre 6,8 ,10ľudí a s nimi sa dohodnuť nedá,ja som tak obvolávala,chceli sme ubytko na týžden,mali s tým problém,pretože radšej nechaju prázdnu chatu ,než aby tam mali iba 3ľudí
nám sa oplatilo zaplatiť chatu pre 6 ľudí,než ked sme hľadali pre troch..je to veľmi náročné..ak nechceš bývať niekde nad majiteľmi v priváte,či s inými skupinami,ale fakt si užiť aj sukromie ,je to náročné hľadanie a ked si pozrieš ceny penzionov,hotelov pre 3 ,tak za to máš Chorvátsko..
a ked nájdeš ,to čo sa ti páči,my sme aj parkovanie teda hľadali a aspon nejaký ten plot ,tak bolo beznádejne vypredané a víkendy všetky
v tatrách sme našli chatu,kde by nás ubytovali aj troch,cena fajn,prostredie fajn,pozerám kde je háčik?a jasné,že kupeľna sa buduje,wc suchéééé ,ako v týchto horučavach,dakujem,neprosím
fajn stránka je ubytovanienaslovensku,kde zvyknu majitelia odpísať,aj zavolať 🙂

ja hľadám teraz Oravu pre 3 ,aby sme boli sami 🙂

anexis
autor
7. aug 2013

@barcelona94901 ved sledujem, ze je to dost problem...ako zaplatit pre siestich ked sme len traja to je tiez trocha o nicom ze 100€ na noc? ved to uz presne ze sa ubytujem v hoteli s polpenziou aj s bazenom alebo idem k moru, ale tam sme uz toho roku boli, teraz by to chcelo nejaky cerstvy vzduch horsky no a len vikend, cize 2 noci, tak za taku palku radsej si rozmyslim 🙄
u nas este aj kupelna nesmie mat zaves v sprche a ziadne tisicrocne pokrovce...tam by som muza nedotiahla 😀
tak mame zabavku na dlhe letne vecery teraz 😉