Poradíte ubytovanie v Patinciach?

klanadia
15. feb 2013

mam dievcata vo veku 8 a dvojicky 6 rokov, v lete chceme ist na dovolenku na juzne slovensko rozmyslame o patinciach. mete niekto skusenosti a viete poradit nejake dobre a lacne ubytovanie? dakujem

alexia4
15. feb 2013

No my už 4 roky po sebe chodíme do Štúrova, kde je naozaj možností pre každú vekovú kategóriu. V Patinciach som ešte nebola, ale keď som sa našej 6-ročnej dcéry opýtala o dovolenku, ona jednoznačne povedala, že pôjde len do štúrova.

jarmila1977
15. feb 2013

my chodime skoro kazdy rok do podhajskej.nasli sme si jednu rodinku a chodime k nim na sukromie.mame cely dom len pre seba.

alena0305
15. feb 2013

Nám sa tiež páčilo Štúrovo - ubytovanie priamo v areáli v chatkách (obrovský areál), 52 bufetových reštaurácii, teplá voda. Kolegyňa tam už chodí 7 rokov.

cemi
15. feb 2013

My chodime do Patiniec kazde leto, aj teraz pojdeme. Chodime priamo do toho hotela, deti to tam maju radi. Je tam aj druhe kpalisko a okolo neho mnozstvo bungalovov, apartmanov. Inak v tom hoteli maju vzdy v aprili/ maji zlavy na letne pobyty.

adulecka
15. feb 2013

my sme boli v Patinciach tri krat po sebe v takej chatke ale uz nefunguje areal je krasny aj tobogan ,kolotoce vecerne posedenia pri hudbe pri restauraciach same pieskovisko takze rodicia vidia na deticky je tam aj jazero na clnkovanie cestovky urcite daco ponukaju odporucam 😀

dadka245
22. máj 2021

@jarmila1977 viete mi prosim napisat kde v podhajskej ste boli ubytovany?dakujem

jarmila1977
23. máj 2021

@dadka245 dobry den...to bolo uz davno....u jednej starej pani...ta uz medzicasom zomrela...netusim,ako je to teraz s jej domom 🤔🤔🤔🤔