Poradíte hotel v Piešťanoch vhodný pre deti?

lubikan
13. jún 2013

Neviete mi poradit ,ci je v Piestanoch hotel na sposob Tatralandie?..Kde sa deti mozu vyblaznit,hladam hotel s bazenom so smyklavkou,ihriskom..atd...

Dakujem

trixi
13. jún 2013

V Piestanoch nenajdes pomaly ani bazen vhodny pre deti a nie to este hotel na sposob Tatralandie. Je tu hotel Slnava (pri Zimnom stadione na kraji mesta), ktory ma vnutorny plavecky bazen, ale je v nom studena voda, chodia tam trenovat plavci. Potom je hotel Magnolia, ktory ma tiez vnutorny bazen, za hotelom je detske ihrisko, hotel je v centre, dalej hotel Park (blizko Domu umenia a mestskeho parku, v ktorom je detske ihrisko) a ma tiez bazen. Ale ziadny hotel nema zabavnu cast s bazenmi ako v Tatralandii. A zabudla som, ze v kupeloch na kupelnom ostrove je kupalisko Eva s vonkajsim bazenom.

xenicka13
13. jún 2013

V Piešťanoch skapal pes, keď sa chceme okupat na úrovni, trepeme sa do Senca, Galanty

lucy_m
17. jún 2013

Nechápem ako obyvateľ Piešťan môže napísať, že tu skapal pes - keď sa tu každý víkend niečo deje... len si treba nájsť to svoje, čo ho zaujíma. Je pravda, že tu nie je aquapark ale to nie je všetko... Myslím,že okúpať sa v PN dá, len treba chcieť ... a komu to nestačí sadne do auta a ide do aquaparku - autom to nie je až tak ďaleko. Kúpalisko Eva - na Kúpelnom ostrove - je dostupné aj pre malé deti. Je tam detský bazén a kopec miesta pre behanie a hranie. Aj cena je veľmi priaznivá (narozdiel od predražených aquaparkov). Okúpať sa dá aj v Hoteli Park, majú vnútorný bazén... v podstate dosť dobré informácie napísala trixi. Ešte je tu Penzión Diana, tiež majú bazén. Treba popozerať na nete... 🙂