Poradíte dovolenku pre 5 rodín v Taliansku alebo v Chorvátsku?

zuzula25
24. feb 2013

Ahojte..mama k vám prosbu..chceli by sme isť na dovolenku do Talianska alebo Chorvatska do sukromia pre 5 rodin s detmi..neviete nieco poradit?? nejaky dom?? blizko mora...za každu cennú radu dakujeme

lenka311
24. feb 2013

Pozerám že si náš okres. Vrelo Ti odporúčam túto pani - Alenka Hanusová 0911271905
Bola som s ňou aj s dcérou minulý rok v Taliansku v Martinsicurro.. Zavolaj jej, sú tam dobré ceny, bus odchádza z Dubnice, ona Ti povie viac. Aj varí, čo je veľká výhoda, bolo tam super, ak mi to výde, pôjdem cez ňu opäť, lebo s cestovkami sa to cenovo nedá ani porovnať... 😎 Pre decká je cestou na pláž obrovské ihrisko, pre starších je tam obrovská korčuliarska dráha, celkovo bol tento pobyt ideálny pre rodiny ako sme sa tam aj zišli.... Varila výborne, núdzu o jedlo sme fakt nemali, je ochotná, milá, fakt nemám žiadne námietky. Bývať nebudete síce v dome, ale v bytoch, bude prenajatý celý veľký poschodový dom len pre nás s terasou. Robí celkovo 5termínov, jediná nevýhoda bola že sme cestovali 18hodín, avšak v klimatizovanom autobuse, s tromi šoférmi, jeden išiel, druhý sa s ním rozprával a tretí spal... Každé 4hodiny prestávka. Veľmi sa mi tento systém páčil... aj celkovo Vám potom poradí kde ísť, kde sa dajú lacnejšie zohnať nápoje, kde sú lacné potraviny ak by ste ešte niečo chceli zahryznúť no a pre deti je tam skutočný raj... 😉 😉 😉 😉 Ak mi to finančne výde pôjdem aj ja s malou a nebudem ani špekulovať nad iným miestom... 😎