Pomôžete mi s letenkami?

2. sep 2024

Ahojte baby, v tomto vôbec nie som skúsená a preto sa pýtam vás. Priateľ má narodky a rada by som mu dala zážitkový darček, je cestovateľ, baví ho cestovať do nie uplne tradičných krajín. Spomínal mi Rigu. Teraz na jeseň by mohli byť lacné letenky, Vedeli by ste mi poradiť ako si to mám nájsť? Chceli by sme letieť z BA alebo z Viedne a len na nejaké dve noci max. Čiže aj so spiatočnou letenkou hneď by som to chcela kúpiť. Sme traja máme aj menšie dieťa a batožinu nechceme, stačila by nám len v cene príručná.

alesia
2. sep 2024

najlepsie priamo na ofic.stranke Raynairu, idealne stiahnut si aplikaciu

veselo_neveselo
2. sep 2024

Pozri sem, zadaj si odkial kam, datumy, a vyberaj z moznosti. Potom ta presmeruje na stranku letevkej spolocnosti, kde si ju kupis.

https://www.google.com/travel/flights

milanemila
2. sep 2024

Ja letenky vyhladavam vzdy cez skyscanner a ano ako sa pise vyssie v pripade nizkonakladoviek najlepsie potom kupit priamo na ich stranke. Hlavne nekupuj letenky cez pelikan, maju dost vysoku “prirazku”. V cene leteniek nizkonakladoviek nie je uz ani prirucna (ten maly kufrik), ale iba kabelka/maly ruksak.

autor
2. sep 2024

No ja by som to chcela tak že si zadám kam chcem ísť a odkiaľ a oni mi vyhodia dátumy s cenami.

enmery
2. sep 2024

Skyscanner. Tam Ti nájde všetky dostupné lety, od tých najlacnejších. Zadáš tam odkiaľ kam a dátumi.

alesia
2. sep 2024

tak skus pelikan.sk a ked najdes presne co potrebujes, kupuj priamo na stranke leteckej spolocnosti, tam bude lepsia cena

autor
2. sep 2024

@enmery No práveže dátum neviem, prispôsobili by sme sa podľa ceny kedy by bolo najvýhodnejšie

alesia
2. sep 2024

hodila som v aplikacii a Riga napriklad v termine 22.-24.9 112e (neviem vek dietata, dala som 5rokov), z Vinden

tiezjedna
2. sep 2024

ryanair vám letí z Viedne, napríklad takto... Keď kúpiš len základné letenky, neplatíš nič navyše.

lusyyy36
2. sep 2024

Pozri si priamo stranku ryanair, presné ako píšu Baby vyššie. 112 e za vsetkych spiatocne

empathetic
2. sep 2024

Ahoj, napíš mi správu, ja takto cestujem skoro každý mesiac niekde, navigujem Ťa ako ich vyhladať, kúpiť a poradím aj s ubytkom ak je treba 🙂

autor
2. sep 2024

Vďaka baby, asi to teda budem riešiť giftcard cez Ryanair🙂

lin_a
2. sep 2024

ako pisu baby, letenky mozes pozerat cez skyscanner, pelikan a pod. ale letenky kupuj priamo uz cez letecku spolocnost.
ja napr pouzivat azair.eu , kde si naklikas destinaciu, mozne datumove rozpatie (napr september - november), pocet dni a on ti najde najvyhodnejsiu kombo
napr do tej Rigy, v oktobri 13-16.10. na predlzeny vikend za 34eur/osoba/spiatocna:

tenerifka
2. sep 2024

Ja letenky vyhladavam tak, ze si na stranke konkretneho cieloveho letiska vyhladam, odkial sa tam lieta a ake spolocnosti, a potom idem konkretne na tu stranku leteckej spolocnosti, ono totizto niekedy mi Skyscanner vobec neda niektore kombinacie z Madridu (ak sa jedna o prestup). Takze ked viem, ze napr. na Mauricius sa dostanem z Pariza, Dubaja ci z Amsterdamu, tak si sama nakombinujem trebars Air France z Madridu cez Pariz, a ak nie som obmedzena datumom, tak mam moznost vybrat si deñ, kedy je nizsia cena