Podgora - ubytovanie s dieťaťom

monihany
29. júl 2013

ahojte. mame 2 rocnu dcerku a radi by sme sli koncom augusta na dovolenku niekde na makarsku rivieru. konkretne nas zaujala podgora. prosim, neviete nam poradit nejake ubytovanie tak do 150m od mora a tiez nie prilis daleko od centra? mal by to byt apartman, kde bude samostatna spalna a samostatna obyvacka s kuchynkou a s nejakym gaucom aj na prespatie 🙂 dakujeme za tipy. monika

tinki
29. júl 2013

@monihany ahoj, neviem o takom ubytovaní, lebo my sme tam boli pred dvomi rokmi v hoteli. Ale je tam dosť kopcovito a dosť schodov. A na pláži sú skôr veľké kamene. Sú tam asi dve pláže s malými kamienkami, ale tie sú už od rána obsadené. Osobne by som sa tam už nevrátila. Nehovoriac o tom, že je to dosť na juhu a cesta bola dosť dlhá..

monihany
autor
29. júl 2013

@tinki ahoj. dakujem za info. no, ta dlha cesta nas odradza. som si myslela, ze prave tam su plaze s jemnejsim strkom a nie s kamenmi. dobre vediet. my sme chodievali doteraz do vodic. to je sice pekne, ale az prilis rusne stredisko. hladali sme nieco rodinnejsie.

zuuzika
29. júl 2013

dobry my ideme do podgory koncom augusta,ubytko v apartmane s vyhladom na more,ubytko aj s parkovanim 80eur na noc.

obcansr
29. júl 2013

@monihany ahoj my sme boli v Podgore začiatkom júla ubytko ti neviem poradit ale my sme chodili na pláž ku hotelu primordia pod takú reštiku kde robili ryby a tam to bolo super, tam bolo trocha piesku s kamienkami naši sa tam vyhrali dost, pridávam fotky tot bolo asi najlepšie miesto čo sme pokukali , niekde boli aj vyčšie kamene vo vode ale my sem to tam mali najlepšie

merlinja
29. júl 2013

ahoj hotel mediteran má apartmán 2+2 pláž je vraj 150m globtour ho má v ponuke alebo pozri hotelipodgora.com

maca77
29. júl 2013

@monihany ahoj, my sme boli v Podgore už 3krát v priebehu piatich rokov... vždy bolo super ... naposledy sme boli ubytovaní vo veľmi dobrej uličke
http://www.apartmani-ane.com/hrv/pocetna-stranica
a na tej istej ulici dom oproti boli rodičia
http://www.chorvatsko-dalmacie.net/ubytovani/in...
... ak by sme plánovali ísť ešte v budúcnosti do Podgory, tak určite by som si ten druhý apartman rezervovala .... úplne nový, nové zariadenie, priestranné izby, blízko k moru a hlavne uličky k moru bez bez schodov, lebo inak je v Podgore k iným apartmánom a v iných častiach schodov dosť

najmama
29. júl 2013

@monihany Podgora - my sme tam boli pred asi 5 rokmi, ale v hoteli, inak je tam fakt krásne, ale je to rušnejšie stredisko.
Ale vlani sme boli boli pri Splite hotelový komplex resnik v bungalovoch, kludne stredisko, pláž s drobnými kamienkami, pozvolný vstup do mora, super pre rodiny s deťmi, ak ideš autom a zatúžiš po peknom večeri blízko je Trogir, aj Split

monihany
autor
30. júl 2013

@zuuzika aj my by sme chceli ist koncom augusta. a kde ste hladali ubytko?

monihany
autor
30. júl 2013

@obcansr ahoj. dakujem za tip. podla fotiek tie plaze vyzeraju v pohode. nasa totiz aj tak piesok velmi nemusi, takze kamienky nam az tak nevadia. keby sa nam tam podarilo nieco najst a vybrali by sme sa tam, tak si tuto plaz isto pojdeme pozriet.

monihany
autor
30. júl 2013

@maca77 ahoj. dakujem velmi pekne za kontakty. ten druhy naozaj vyzera pekne. a je to kusok od mora. nepamatas si nahodou, kolko tam stala noc? dakujem.

obcansr
30. júl 2013

@monihany Podgora nie je moc rušné stredisko, je tam pomerne klidek, večer od 21:00 do asi takej 23:30 hrali pri hoteli Podgorka , spievali tam aj slovenské pesničky , ešte pri jednom bare na promenáde hral jeden chlapík ale inač nič viac, rušnejšia je Makarska, Tučepi aj Baška Voda je trocha rušnejšia , potom je aj čaklje to je za Podgorou ale tam to je klidnejšie aj celkom pekna pláž tam je, potom chodia na prechádzky do Podgory, my sem boli až 8 ludí ale app super, síce sem šlapali trocha do kopca ale dalo sa

maca77
30. júl 2013

@monihany myslím že 70€ (za 4osoby) ... boli sme v druhej polovici augusta ...

fialoocka
31. júl 2013

do Podgory chodíme už roky...naposledy tichšia časť Caklje...super ubytovanie http://www.chorvatsko-ubytovani.cz/region/podgo... cca 20eur na osobu, k pláži vzdialenosť 5metrov... 😉

siremi5
6. júl 2015

Ahojte sme tu s malymi detmi maju 3roky 5rokov a 8mesiacov.
Je nam tu super a mame uplne nove krasne ubytovanie a sme velmi spokojni. Apartmany maju aj v Podgore aj v Tucepi. UPLNE VSETKO VSADE NOVE. Prenajimatelia su MADARI ktori tu ziju a su strasne zlati. Posielam stranku kde si to mozte pozriet a kde je aj kontakt. Este krajsie to je ako na fotkach. KRASNY vyhlad na more velikanska terasa lehatka a blizko mora to je . www.podgora-apartmanok.hu

majkuska
16. júl 2015

Obnovujem tuto temu. Chceme ist v auguste do Podgory alebo Podgora Caklje ubytko od 10teho do 17teho. Neviem teraz cez net zohnat tak narychlo ubytko. Ak mate nejake kontakty na domacich prosim hodte ich. terazcezTiez ak mate nejake vychytavky ci sa da niekde aj lacnejsie najest.

majkuska
16. júl 2015

A zabudla som dodat. Sme 2 dospely 3 deti 7 rokov 4 rokov a 9 mesiacov to tretie bez naroku na lozko.

vamajka
27. apr 2019

@najmama ahoj prosim ta mohla by si mi popisat ako vyzerali tie bungalovi v hotelovom komplexe Resnik. Chcela by som vediet ci tam bola 1 izba alebo 2 samostatne izby kedze chceme ist s 2 skoro dospelymi synmi, aby mali svoju izbu dakujem

ninka2018
4. mar 2020

@obcansr ahoj kde je presne tak plaz,ideme do.podgory snad som vybrala spravne

obcansr
6. mar 2020

@ninka2018 vedľa hotela Primordia sme chodili mi pozri foto, Caklje je za Podgorou, tam je kľud