Počasie v Chorvátsku Istria - koniec júna

16. jún 2024

Ahojte, aké býva počasie v Chorvátsku na Istrii koncom júna ? O pár dní ideme a bojím sa že budú dažde

barbora0308
16. jún 2024

Koncom juna by uz malo byt pekne teplucko, ale na pocasie sa v dnesnej dobe uz vobec neda spoliehat a riadit sa tym, ako to bezne v tomto obdobi byva 🫤. Len si vezmime, ako to vyzera u nas...od aprila sa striedaju horucavy s doslova letnymi burkami. U nas na juhu maju byt buduci tyzden az 35 stupnove horucavy a dnes ledva 20 stupnov po dazdi. 🥴

nikinad9
16. jún 2024

Napiste mi spravu 🙂

marca12
16. jún 2024

@nikinad9 😂😂 mas carovnu gulu? Alebo vies vybavit pocasie?

autor
16. jún 2024

@nikinad9 ohľadne čoho ? Skúsenosti s počasím ? Veď to nieje tajné snáď

michaela329
16. jún 2024

My sme tam chodievali prvý júlový, počasie fajn, ale voda ešte trochu chladnejšia. Ale to sa dá zvyknúť.

tiezjedna
16. jún 2024

@marca12 teraz prišla suseda, z 5 dní tri pršalo...
Istria je Istria, tam sa na stálosť počasia nedá spoľahnúť tak ako vo vzdialenejších lokalitách Chorvátska. Ale trebárs vám to vyjde a budete mať krásne👍 Ja som momentálne v okolí Zadaru, tretí deň vymeteno a 26+... Podľa predpovede má byť ešte teplejšie v najbližších dňoch. Prajem krásnu dovolenku a nerob si zbytočné starosti predom😉 A čo som mrkla predpoveď na YR, tak na Istrii má byť teraz krásne, teplo a slnečno👍

nikinad9
16. jún 2024

Ano, istria ma vselijake pocasie , nez v inych lokalitach HR. Napr u nas strednejsie mame teplejsie a ine pocasie.
Ale na istrii sa zvyknu uz tiez kupat v juni