Pobyty s deťmi cez zľavový kupón

sushizienka
4. jan 2015

Ahojte, boli ste v nejakom baby friendly ubytov. zariadeni na Slovenku/Maďarsku/v Čechách cez zlavový kupon? Prosím podelte sa o Vaše skúsenosti. Hladám niečo na letnú dovolenku, kedže sa väčšinou pobyty cez zlavove kupony opakujú..hlavne aby tam bol detský kútik. Dakujem za info.

pribinak
4. jan 2015

My sme boli v Zuberci, chata Pribisko, velmi sme boli spokojní, na izbe bola ppstielka, v jedálni stolička, kút, vonku ihrisko, jedla aj pre krpcov, nebol problem, aby bola na izbe kanvica na zarobenie mlieka ci čaju, my sme vtedy frčali na hippkach, ochotne nam to zohrievali, na balkónových dverách bola poistka

zuuzika
4. jan 2015

jednoznacne doporucujem v terchovej hotel janosik,boli sme3x

tixx
4. jan 2015

@sushizienka jednoznane hotel Slovan, je to asi na-jbaby friendly hotel,co poznam 🙂 http://hotelslovan.sk/hotel-v-tatrach-pre-deti-...

sushizienka
autor
4. jan 2015

@tixx dakujem, pozerala som ho aj na nejakom zlavovom portali, teraz maju v ponuke silvestrovky pobyt..takze kuknem niekedy po velkej noci ci nebude nejaka zlava.

sushizienka
autor
4. jan 2015

My sme boli pred dvoma rokmi cez zlavovy portal v chate sachticky. Bolo to za uplne lacny peniaz, najprv som sa zhrozila, ze co kam som sa to s vtedy s rocnym dietatom dostala ale napokon to bola super dovolenka, so vsetkymi sluzbami nedalekeho hotela sachticky- bazen, obrovsky detsky kutik, zvieracia farma a vonkajsie ihrisko. Plusom bolo ze v tej obrovskej chate bola ubytovana este jedna rodina s troma malymi detmi, takze som namela vycitky svedomia ze moje v noci placuce dieta budi cely hotel.

sushizienka
autor
4. jan 2015

A este sme boli minule leto v Zline- v ZOO, tak som hladala ubytovanie cez zlav. portal a dostali sme sa do nadhernej Koliby u cerneho medveda, kde bolo sice luxusne vybavenie izby...sice som sa bala aby moj dvojrocny syn nic nerozbil..ale na ranajkach dostal obrovske krabice s hrackami, aj s lego duplom..takze to bolo super..sme sa v kludne vzdy najedli. No a Zlinska ZOO Lesna...jedna baaaasen 🙂 Odporucam