Pobyt v Tatrách, poraďte welness

petruska1511
7. dec 2019

Ahojte. Chcela by som vás veľmi pekne poprosiť o radu. Chcem mojim jediným a najúžasnejším rodičom kúpiť pobyt a aspoň takto sa im odvďačiť za to všetko čo pre mňa robia. Ale, je tú to ale. Neviem sa rozhodnúť aký hotel by bol najlepší aby mali možnosť sa ísť niekde prejsť do krásnej prírody a taktiež aby mali po blízsku wellness( najlepšie by bolo keby bol súčasťou ubytovania). Hlavne by som chcela niečo také pekné, útulné, tradičné (nemusí byť moc moderné). Mooc vás prosím, ak máte nejakú skúsenosť a odporúčanie o nejakom pobyte, ktorý by spĺňal aspoň časť z mojej predstavy, bola by som vám veľmi vďačná. Taktiež aj, ak sa nájde niekto kto má nejakú negatívnu skúsenosť kľudne môžete tiež napísať, chcela by som sa vyhnúť nepríjemnostiam.
Ale, ak náhodou by ste mali aj nejaké iné odporúčanie, ktoré je aj mimo Tatier -nebránim sa.
Vopred vám všetkým ďakujem a verím, že nakoniec sa rozhodnem pre tú správnu možnosť. 😊 prajem vám príjemnú druhú adventnú nedeľu všetkým.

lula313
7. dec 2019

My sme boli napr v hoteli horizont. Vraj má jedno z najlepších wellness(sauny, ladopad, vodnú postel..) a strava bola vyborna. Boli sme aj v grand hoteli Praha, tam sa mi až tak nepacilo, aj keď lokalita bola lepšia.. vsetko závisí, aký mate budget, pripadne skus niečo pozriet cez zľavový portál, tam máš aj referencie okrem dobrej ceny

evittam
8. dec 2019

@petruska1511 Bystra.

ateragram
8. dec 2019

My chodievame Hotel Permon Podbanske....uzasny wellnes aj strava

zooeynka
8. dec 2019

Hotel Druzba Chopok. To je Demanovska dolina, je sa tam kde poprechadzat a tento hotel ma super wellnes, stravu vybornu, lanovky hned pri hoteli...odporucam

anjelik999
8. dec 2019

Sliezsky dom je v prekrásnom vysokohorskom prostredí, vo Velickom plese. Vynikajuca strava, wellnes v hoteli. Kedykolvek by som sa vratila 🙂

silvia22222
8. dec 2019

Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici

mareka49
8. dec 2019

Budu mat aj auto?
Kusok za Tatranskou Lomnicou hotel Hutnik. Alebo pozriete Hotely SOREA.
Uran, Trigan,..Niketore maju polohu uplne v srdci Tatier, niktore kusocek mimo. Ako ten Hutnik napr.
Ale vedia poskytovat sluzby. Prijatelne ceny ku kavlite. Nam sa pacil Hutnik, boli sme aj so svokrovcami 70+. Strava, vybavenie, mily perosnal

lukas01011988
8. dec 2019

Hotel Urán Tatranská Lomnica tam je aj wellness

halci
8. dec 2019

My sme boli v hoteli Pieris, Podbanske. Nie je sice taky velkolepy ako Permon, ale nam sa tam velmi pacilo. Strava bola na to, ze to je len 3 hviezdickovy hotel, vyborna, takisto aj ubytovanie, izby boli pekne vynovene, i ked mensie, ale ked sme sa tam zmestili dvaja s dvomi detmi tak Vasi rodicia uplne v pohode. Takisto poloha hotela je uzasna, priamo v lese, cez les sa da chodnickom asi za 10 min prejst k Permonu, alebo tam chodi aj kyvadlova doprava. Boli sme tam minuly rok v auguste a mali sme vstupy do wellnesu v Permone gratis, co sme vyuzili a je pravda ze ten wellnes svet v Permone je paradny.

ciernysokol
8. dec 2019

neposlala by som ich do demanovskej doliny,je rozbita,vsade vystavba,smutny pohlad.ani strbske pleso,prebieha tam vystavba vyhliadkovej veze.v tatranskej lomnici uran,titris alebo iny hotel.lomnica ma dobru polohu,je tam vela chodnikov na prechadzky,elektricka,muzea,restauracie,cukrarne,lanovka.

158polica158
8. dec 2019

My sme boli v grand hotel starý Smokovec .. a bolo výborne .