Plávanie so 6 mesačným synom

hipuska
2. júl 2020

Ahojte, chcela by som so synom chodiť plávať, po lete aj mozno baby plávanie. Ale na zatiaľ by ste mi čo poradili? Koleso? Rukávniky? Inú pomôcku? Má 6 mesiacov. Jasne, že nečakám, že ho hodím do vody a bude plávať. Budem stále pri ňom ale v čom sa má začať učiť? Ďakujem

smejko25
2. júl 2020

@hipuska mne tu baby odporucili na plavanie toto koleso 🙂 lebo som sa rozhodovala medzi tymi zltymi co je taky velky kruh ale vela zien mi napisalo ze v tom kolese boli deti velmi nespokojne + tie otvory na nohy skrtia sirsie stehienka...
Takze som si zohnala tu cez bazar 🙂

hipuska
autor
2. júl 2020

@smejko25 a koľko má bábo? Nevypadava z toho? My máme presne to koleso ale malý sa v tom nemôže hýbať

simca06022011
2. júl 2020

na baby plavanie nebudes potrebovat nic. Na plavanie som ja pouzivala Cherek kolieska... ale je kadeco v ponuke... este aj plavky s plavakmi:D

hipuska
autor
2. júl 2020

@simca06022011 áno, viem. Ale tak na teraz.

simca06022011
2. júl 2020

@hipuska no tak neviem, moja nikdy v kolese nebola a ani nevydrzala, cize s kolesami neporadim :D poobzeraj net, je aj rybicka eshop, tam skus pozriet, niekedy mali aj clanky, pripadne poradia co tymto krpcom do bazena 🙂 mne bola 8m s tymi cherek, drzalo to dobre, hodila som ju do bazena a bolo :D

smejko25
2. júl 2020

@hipuska prislo este len teraz takze sme ho este v bazene neskusali 😁 ale zas vela zien si ho pochvalovalo ze je lepsie lebo dieta ma lepsi kontakt s vodou

kate_cs
2. júl 2020

@hipuska ja som chodila so synom plávať od 6.mesiacov. Používali už takto malé deti aj rukavniky a kolesá nie, skôr také penové rybky a kruhy okolo pásu. Ale začínali sme tak, že si zvykali na vodu, až po niekoľkých kurzoch sme dávali tie penové rybky okolo pásu.

hipuska
autor
2. júl 2020

@kate_cs my už toto navykanie máme za sebou, už e chodili

evkamotka
3. júl 2020

@hipuska podla mna nedavaj nic. Mam 5.5 mesacneho. S prvym som chodila plavat skoro rok. Normalne ho len drz v rukach ako na baby plavani, mozes simulovat to co sa cvici tam. Tym si najlepšie zvykne aj na nasledne baby plavanie

hipuska
autor
3. júl 2020

@evkamotka dakujem

qetka
3. júl 2020

skusali sme aj to zlte koleso, kde sedi aj swimtrainer. V lete mal 7-8 mesiacov. Obe boli na prd, pretoze sa v nich dokazal prekotit a bolo ho treba kontrolovat ovela viac, ako ked ho drzis. Na baby plavanie chodime od 3 mesiacov. Myslim, ze od 9 mesiacov sme zacali postupne s rukavnikmi, ale realne sa v nich udrzal tak po mesiaci, ked mal cca 10.