Plánujete dovolenku na toto leto?

dominika1505l
10. apr 2022

Ahojte planujete dovolenku toto leto? Ak ano tak kam? Nieco cenovo priatelnejsie ak viete aj cestovku odporucit.

martinaju
10. apr 2022

@dominika1505l planujeme Cyprus, cez Satur

simsalabim
10. apr 2022

@dominika1505l uz mame zaplatenu zalohu, Chorvatsko. Po vlastnej osi.

petamich
10. apr 2022

ideme do Turecka ale kedze po dlhej dobe konecne niekam ideme, tak sme si dopriali trosku drahsi hotel 🤷‍♀️ a ideme cez Miatour (sprostredkovava cez viacere cestovky) a vzdy nam najde perfektny hotel alebo miesto

sorciera24
10. apr 2022

my Taliansko, 2krat, raz s detmi Lignano (overene apartmany autom) - cez tal. agenturu a potom s mužom poznávačka - Neapol - Pompeje-Amalfi-Ischia - po vlastnej osi letecky

simsalabim
10. apr 2022

@sorciera24 navstivit Pompeje je moj sen 👍

riskoh
10. apr 2022

Tatry,Cechy,Anglicko,Taliansko vsetko bez cestovky kedze nejdeme prvy krat

rembura
10. apr 2022

chceli by sme ist do Talianska a Spanielska, no uvidime aka bude realita, zatial mame naplanovanu chatu v Tatrach, tu uz aj zajednanu, na ostatne este musim pockat s drahym skrz dovolenku v praci 🙂

jarmilka86
10. apr 2022

@dominika1505l aj my plánujeme, teda už máme aj 50%zaplatené,, tento rok to bude Tunisko, veľmi som chcela ísť do Grécka alebo na Cyprus, ale keďže aj dovolenky išlo hore vyhralo lacnejšie Tunisko,, okrem toho ideme s mužom bez deti do Madridu a ešte určite dáme neake vikendovky po Slovensku

xsimonkax
10. apr 2022

Balaton 🙂

melanta
10. apr 2022

Paríž a Sardínia bez cestovky. A ajurvédsky pobyt na jeseň.

jaja20
10. apr 2022

1.mája ideme do Dubaja a do septembra ešte chceme ísť na Kapverdy,Sicíliu alebo Kanárske ostrovy,ešte nie sme úplne rozhodnutí. Odporúčam ti Inviu,oni predávajú zájazdy v podstate všetkých cestovných kancelárií,takže nájdeš všetko na jednej stránke. Do vyhľadávača si nahodíš požadované kritériá - napr. destináciu,termín,stravu,akú by ste chceli,letisko,odkliaľ chcete letieť,cenu za osobu atď. a vyhodí ti to všetky vhodné možnosti. Ušetríš kopu času,ako keby si mala prezerať jednotlivé ponuky ck.

sense
10. apr 2022

Taliansko - Toskánsko a Elba, Slovensko, a zvyšok uvidime

dencagee
10. apr 2022

Zatiaľ Kanárske ostrovy, Česko, Rakúsko, Taliansko sever, Maurícius a možno stihneme ešte čosi. Všetko bez cestovky po svojom.

miadi
10. apr 2022

Slovensko a Bulharsko Nessebar vyzera to tam super pre deti .Na Svk chodime do Dunajskej stredy do aqua parku.. v Kosiciach chceme skocit do Dino parku Tatry Mozno zas Liptov.,

hellwant
10. apr 2022

Áno Kreta cez Satur na začiatku júla a na začiatku augusta Košice a okolie. Tešíme sa.

ninusa221
10. apr 2022

@dominika1505l ja este cakam ci daky zakaz cestovania nebude radsej lebo keď nam predminulé leto zrušili Tunis tak sme sa naťahovali aby nam vrátili peniaze.. takze nechavam to tak 😊 bud pojdeme alebo nie

dominika1505l
autor
10. apr 2022

@ninusa221 ved to.... Niekde v Cine je vraj zakaz vychadzania ze nic tam nefunguje tak kto vie co zas tu naplanuju a kedy🤦‍♀️

nevenka
10. apr 2022

@dominika1505l nie, prerabame stary dom, vsetky prachy pojdu tam. Ba, s detmi pojdem k rodicom na chalupu, dobre mi bude so sprchou v zahrade 😅🤣

7lenka11
10. apr 2022

ideme Andalúzia (Špan.) alebo Grécko a po sto rokoch aj do Tatier.. dúfam, že mi zase nepokazia dovolenku tie naše slovenské ceny a úroveň služieb...

martinaju
10. apr 2022

Za mňa hotel Limak pre rodiny s detmi top. ☺️ Hadam sa nic nepokazi …

familytravel
11. apr 2022

Tento rok je hitom Turecko, Grécko a Severný Cyprus 🙂

bublinka127
5. jún 2022

@simsalabim môžem sa opýtať cez koho si riešila ubytovanie do Chorvátska?

bublinka127
5. jún 2022

@ninusa221 ja tiež neviem ci mam niečo plánovať do zahraničia keď nevieme co bude zajtra

simsalabim
6. jún 2022

@bublinka127 myslis v Chorvatsku? Priamo s ubytovatelom.

viky173
6. jún 2022

my planujeme Taliansko, doprava autom, ubytko cez booking

osky
30. jún 2023

@sorciera24 ahoj prave taketo daco hladam.
Mohla by si mi dat dake tipy na ubxgko prepravu...vo este vidiet
Kde sa da kupat v mori?
Lebo Neapol je asi dost spinsvy.dakujem ti