Pinzeta v príručnej batožine

8. feb 2023

Moze byt pinzeta v prirucnej batozine? Vyhodia ju pri kontrole?#letisko

ropucha6
8. feb 2023

Za 20 rokov cestovania mi ju vyhodili pri kontrole len raz, tusim dakde v Skotsku, inak ju nosim stale.

autor
8. feb 2023

@ropucha6 Kam ju zabalis?

maickamf
8. feb 2023

No ak mas iba prirucnu, tak tam moze byt, pri kontrole ju vylozis, ako aj tekutiny napr.
Ale inak ju treba dat do kufra

abdn16
8. feb 2023

Ano, mozes. Hlavne ju neskryvaj, normalne vyber pri kontrole. Ale moze to zalezat aj od letiska ak by malo nejake svoje pravidla, no vacsina by mala byt OK. Skontroluj si to na stranke letiska.

ropucha6
8. feb 2023

@autorka, normalne ju mam vzdy pohodenu niekde v kabelke, nikde ju specialne nevykladam.

tamara_234
8. feb 2023

Ja som ju dokonca ani nevyberala z tašky a z 6 letov mi ju ani raz nevyhodili. Ale ak máš možnosť, daj ju radšej do odbavenej batožiny

janka_266
8. feb 2023

Nosievam ju v peňaženke, zabudla som na ňu, každý let so mnou odletela aj priletela 🤣

simona20201309
8. feb 2023

Ja som prešla aj s nožnicami, aj s pinzetou aj s nerezovou termoskou, dokonca som raz zabudla vybrať z kabelky kúsok múky v okrúhlej priesvitnej miske (dôvod je bizarný, nepýtajte sa ma prečo 😅) aj vodu v plastovej fľaši- vtedy som síce pipala a prehladavali ma, ale nenašli, ani ja som nevedela ze ju tam mam.
Preto sa lietania stále bojím. Tie kontroly sú veľmi slabé.

simona20201309
8. feb 2023

Ja som už prešla aj s neplatným dokladom 😳

petamich
8. feb 2023

pinzetu mam vzdy v kozmetickej tasticke, v ktorej mam vlastne aj vsetky tekutiny, je priesvitna, vykladam to spolu, nikdy to neriesili

amelie2017
9. feb 2023

Pri mojom poslednom lete- sama s 2 detmi, kocik, prirucna batozina. Ze kolko mam detskeho jedla. Nevieeem. Skusim to vsetko vylozit. Jedna vyziva, druha vyziva, jedna kapsicka, druha. Dalsia tacka 2 bundy, dalsia bunda a kabelka, dalsia elektronika, dalsia fusak, dalsia termoska s vodou a um..no takto asi 10. Skladam kocik..v kosiku manduca, mikina,..po 20 min idem konecne prejst cez kontrolu, reku ups, ukazujem mu, ze mam smart hodinky a zapalovac, uz len kyvol rukou, preboha, uz chodte 😂😂😂🙈 skontrolovali vodu v termoske, pri baleni vsetkeho som zistila, ze som mala este dalsie 2 flase s vodou, 2 krabickove dzusiky..ktore si bud nevsimli, alebo si vsimnut nechceli 😂 nad pinzetou som ozaj nikdy nerozmyslala.

kacusik69
9. feb 2023

zalezi aj aka pinzeta…