Phuket - naj oblasť

18. okt 2023

Baby v skupine cestovanie len stare prispevky,kde ste boli na Phukete?ideme buduci mesiac a este vyberam hotel, neviem ci patong ci radsej kata beach,skiste mi pls napisat skusenosti,dojmy ,ďakujem

katkaseiner
19. okt 2023

som zvedava co poradia cestovatelia. my sme boli s muzom na svadobnej ceste na Phukete v Centara Villas Phuket. Len teda aj tomu je uz 13 rokov 🙈

autor
19. okt 2023

@katkaseiner nevidim to ruzovo🙂 ale asi dame kata beach kedze chceme aj klud a ze plaz je krajsia ako patong beach.ale zas nie je to koniec sveta.

tundra
19. okt 2023

Pozri Martin Bezuch na Youtube,cestovatel a dava typy na hoteli

kaddy
3. jún 2024

Zdravím budúci rok sa chystám s mužom do Thajska Phuket neviem ,či je to dobrý vyber lebo čo som videla pláže ako Patong beach nie je tá najkrajšia tak neviem aká je realita poradí niekto kto tam už bol prosím.

autor
3. jún 2024

@kaddy boli sme v decembri phuket , zaerne som vybrala inu plaz lebo patong je party miesto , ak chcete rusno ,tak ano , ak radsej klud chodte kata beach , tam je aj vsetko teda jedlo , hudba obchody ale kludnejsie a do patongu mozte ist na vylet ako my , uprimne po prechadzke po bangao street som mala nocne mory :D neboli sme v zuadnom lube , nechcela som vidiet ping pong show , v kata bech tam nepostavali prostituky kade tade len v zasitych ulickach.

kaddy
4. jún 2024

Dakujem pekne

kaddy
4. jún 2024

Kata beach alebo Karon rozmýšlam len sa obavam či to bude ozaj exotika čo som pozerala tie videá,láka ma hlavne trip na Phi Phi,Maya bay asi najviac☺️

autor
4. jún 2024

@kaddy tak tak , je to turisticka oblast takze exotika opustena miesta tam nenajdete , boli sme na vylete na oboch , je to masovka , kopec ludi , ruchlo rychlo foto a idete dalej , ak tak renajmite skuter a pocestujte , my sme mali a boli sme na fredom beach , banana beach a este jednej , zabudla som nazov , chceme isto isto opat ale na sever , thajsko je uzasne.

kaddy
6. jún 2024

Ešte som rozmýšlala ubytovať sa na ostrove Phi Phi predsa je tá pláž o inom ako v Phukete alebo potom Koh Samui☺️ževraj nádherné čo vlastne hladám sú krásne pláže ☺️