Parfémy na letisku

16. aug 2024

Kde sa oplatí viac kúpiť parfémy? Pri ceste na dovolenku na letisku alebo v lietadle?

pralinka25
16. aug 2024

no to asi zalezi aj kam a s kym ides. nam na chartroch neponukali vobec nic akrem jedla a pitia. a asi aj ked natrafis ten sortiment nebude taky ako na tych letiskach. ci zrovna tvoj parfem bude na palube je dost otazne

mojemenonikto
16. aug 2024

Na palube je zvycajne drahsie ako na letisku. Najlacnejsie je po prilete v destinacii. A ako pise pralinka25, vyber nie je nic moc.

muchotrafka298
17. aug 2024

Na palube nepredavaju skoro nic. Na letiskach vyber je, za mna sa to az tak neoplati. Nezabudaj na to, ze ak ho kupujes smerom na dovolenku a nemas velku podpalubnu batozinu, tak musi cestou spat splnat podmienky ohladom tekutin.

micusa2222
17. aug 2024

určite letisko...

vanilkovazmrzka
17. aug 2024

V san marine

vanilkovazmrzka
17. aug 2024

A inak na letisku, v lietadle ti vsetko predavaju s prirazkou na cene

ukgirls
17. aug 2024

nikde..na letisku su uz ceny ako vsade inde na nete... ked pohladas online najdes dobru akciu ... vcera som doletila a ostala som zhrozena z cien letisk

kiki68
17. aug 2024

Za mna vzdy na letisku zle ceny. Jedine ked maju nejake akcie.

tiezjedna
17. aug 2024

No neviem, na letiskách trávim pomerne veľa času a ceny teda nikde výrazne nižšie nie sú. Naposledy som si kupovala parfém od Lancome, vyšiel ma na 2600,- Kč (100 ml), úplne rovnako ako v Sephore alebo inej parfumérii, na nete by som ho určite zohnala lacnejšie. Kúpila som ho len preto, že som odlietala na dva mesiace a žiaden som nemala...

duunlo
17. aug 2024

V minulosti na letisku este ano. Naposledy ked som letel pred 4 mesiacmi, tak ceny aj v zlave 50%, vyssie ako zozenies niekde v e-shope.

guudy
17. aug 2024

V dobe eshopov sa neoplati vobec.

emili27
17. aug 2024

@guudy lenze v e-shope je kvalita nižšia, ako v kamenných obchodoch. Hovorim z vlastnej skúsenosti

guudy
17. aug 2024

@emili27 ja si objednavam niche parfumy priamo od od parfumerov, takze s tym problem nemam. Treba sa vyhnut eshopom, ktore su zname nekvalitou. Napr notino 🙂

stanulienkat
17. aug 2024

Na letisku nie su ani o 2e lacnejsie. Aspon moja skusenost.

hara_vara
19. aug 2024

v lietadle som nevidela predávať parfémy 💅

1ryba
19. aug 2024

@ukgirls presne. A čerstvá skúsenosť.
Navyše kúpila som parfém a výdrž je presne 1 minúta.