Ozdravný pobyt pri mori

miskaska
10. feb 2017

Ahojte. Chcem sa s vami poradit, podiskutovat. Mam dve male deti, casto chore...chcela by som absolovovat s nimi pobyt pri mori, dlhsi..aspon 3 tyzdne. Nejde mi o kupanie, ale ten primorsky vzduch. Kludne aj jar, pripadne jesen. Neexistuje nejaka agentura, co sa tymto zaobera? Pripadne si prenajat nejaky aparman, s kuchynkou. Ale zas potrebujem, aby tam bol aj detsky lekar, keby nahodou ochoreli. Ist na vlastnu past? Absolvovali ste nieco take? Bola by som tam s nimi, ale sama...neviem. Dakujem 🙂

katrinka8
11. feb 2017

@miskaska - ideálne by si asi na takú dlhú dobu mala prenajať si apartmán - ak nemáš teda neobmedzený rozpočet na hotel. Ak sa chceš dostať autom a necestovať príliš ďaleko, tak asi najjednoduchšie máš Chorvátsko alebo severné Taliansko - tam sa dá ubytovanie takéhoto druhu nájsť pomerne jednoducho. Už sa len rozhodnúť pre destináciu. Ešte som počula, že v Bulharsku v Kittene sa chodia liečiť choroby dýchacích ciest, ale to je tak na lietadlo, je to dosť ďaleko. No a potom Grécko, na Korfu sa napr. liečila aj Sissi. Lekárov máš všade v Európe dostupných, to sa neboj 😉

hivanik
11. feb 2017

@miskaska A co tak Srobarou Ustav v Smokovci. Kamoska tam bola s detmi, urobia komplet vysetrenia( reflux, astma....) Je to pod dohladom lekara. My sme napr.min.rok boli na Korfu, super klima a vlhkost na dychacie cesty. Syn po navrate musel uzivat ant.nieco ho tam dostipalo a dostal koznu infekciu☹ Ale inak bolo super.

gabika53
11. feb 2017

@miskaska ahojky, ak by si nieco vypatrala, daj vediet..kedysi bolo chorvatsko, ale to tak pred cca 15 rokmi..mam deti 8, 10r a pozerame kupele tento rok, lebo tiez potrebujem, aby tam bola zdrav starostlivost a najmenej 3 tyzdne😉

gupka27
11. feb 2017

Ja som tak bola pred 20 rokmi v Chorvátsku v ozdravovni v Jadranove. Ale teraz sa už tieto pobyty nerobia. Škoda, mam odtiaľ kraaaasne spomienky. Teraz už fakt iba nejaký apartmán

karkana
11. feb 2017

v Crikvenici v Chorvátsku je super klíma na dýchacie cesty,,,,,,,,,,,,,,,,,stačí apartmán ,my ideme zas tam

gupka27
11. feb 2017

@karkana ano ano to Jadranovo co som spomínala je tiež kúsok od Crikvenice a je rám krásne čiste more a vzduch. Teraz som to pozerala he rám veľa krásnych apartmánov. Bola som rám 3 tyzdne a mne to velmi pomohlo.