Overené cestovné kancelárie

5. júl 2024

Dobrý deň.. Poprosím pár overených cestovných kancelárií. Chystáme sa do Turecka, ale chceme si byť istý cestovnou kanceláriu.
Ďakujem

maca1984
5. júl 2024

Zopár rokov chodíme cez nich, v ponuke majú xy cest.kancelárií, poradia, pomôžu.
https://www.appletravel.eu/

zorkahorka
5. júl 2024

Najlepsie hladat v mieste bydliska. Pokukaj hotely cez inviu a v agenture ti ho objednaju. Slivenske Cestovne kancelarie su dobre, je jedno, ci ides so saturom alebo hydroturom, kukaj najma recenzie hotelov. Opatrna by som akurat bola pri menej znamych cestovkach

lakebabe
5. júl 2024

Satur,Hydrotour a Kartago chodíme 99 percent len cez tieto sú spoľahlivé a nikdy nebol s ničím problem

jaja20
5. júl 2024

Satur
Hydrotour
Čedok
Koala/Tip travel
Fischer/Kartágo

sandra19860
5. júl 2024

Satur, Kartágo

julia_romeo
5. júl 2024

rakuska TUI. je lacnejsia vo vacsine pripadov, mozes si vybrat casy odletov a priletov, vacsinou maju nakontrahovane lepsie izby..

luliu
5. júl 2024

Satur, Hydrotour, Kartago

stanulienkat
5. júl 2024

Cedok.cz , ma dobre ceny.

zorkahorka
6. júl 2024

Inak... cestovka je to posledne, co riesim, ked vyberam dovolenku. Dolezity je hotel a more. Slovenske kancelarie su vsetky dobre, kupovala by som ale cez agenturu, nie kanceláriu. Agentura ti ponukne ponuku od vsetkych kancelarii

majka99999
6. júl 2024

Ja som pouzila Invia.sk ako vyhladavac, vedela som cca kde a kedy, nasla som hotel a potom bookla priamo cez cestovku, v mojom pripade Cedok, kedze ti su na trhu uz desatrocia. Cez Inviu, lebo som chcela co najsirsiu ponuku a kedze potrebovali sme izbu pre 4 osoby, resp. apartman, tak tych moznosti je menej ako 2 osoby pripadne 1 dieta na pristelke.
Keby som chcela ist sama alebo vo dvojici, booknem let a ubytovanie cez booking, ak by to bolo lacnejsie.