Ostrov Vir s deťmi

lila8686
1. jún 2021

Ahojte bol niekto z vas na ostrove Vir s malymi detmi mame 2 a 10 rocne ale co som sa docitala je to tam spinave a neni tam pitna voda ze len balena ale nasla som aj opacne ze je to krasny ostrov a je tam co vidiet tak by som bola rada za vase skusenosti.Dakujem

stanulienkat
1. jún 2021

@lila8686 je tu veľa tém o dovolenke v Chorvátsku, skús pohľadať. Na Víre je vraj pekne, ale to s tou vodou je pravda. Musíš si kupovať balenú vodu na pitie aj na varenie.

iva289
1. jún 2021

@lila8686 všade kam pôjdeš na dovolenku s deťmi sa odporúča balená voda, nemyslím si ze by to mal byť problém ak ide o zdravie... So synom kde sme šli tak aj zuby som mu cístila s balenou vodou..
Na Vire som bola ako dieťa a krásne spomienky,

lady083
1. jún 2021

Daj sa do skupiny Chorvatsko - nasa dovolenka. Ja som bola 3x na Vire bez deti a mne sa tam pacilo. Ale nam stacil dom pri plazi a spokojnost.

katka17787
1. jún 2021

@lila8686 ahoj ja som tam bola pred par rokmi a musím povedať, že sa mi tam nepáčilo. Možno sme mali smolu na,, skaredsie " okolie a sú tam aj krajšie miesta, ale zo všetkým miest, ktoré som v Chorvátsku navštívila, toto jedine sa mi nepáčilo. Už by som tam neisla a k tej vode, my balení používame všade.

kvetinka75
1. jún 2021

s vodou je to pravda, Ale keď sme hocikde v Chorvátsku, vodu kupujeme, pre istotu. A čo sa mi tam nepáčilo - more pekné, čisté ale nebol tam pozvoľný prístup do mora. Už pri brehu boli veľké kamene , raz plytká voda, raz jama. Dcéra mala z toho stres, že nevie, kde skočí. Ale prostredie pekné,

zuzpap
1. jún 2021

my sme boli, pre tak malé dieťa je tam ideálna pláž Sapavac, dlho plytké more a pieskové dno

domininini
4. jún 2021

My sme boli na vire, a už by som tam nešla .. poriadne tam nic nebolo .. teraz ideme do vodic kde je rušno atrakcie zábava

lila8686
autor
4. jún 2021

@domininini a mozte mi napisat ake atrakcie su tam hlavne pre deti ? Dakujem

ddd333
4. jún 2021

@lila8686 pekne 🦋

maris5
4. jún 2021

Zalezi co ocakavas. Domininini sa nepacilo, lebo nuda. Ja kvoli tomu tam pojdem opat. Priorita je more, vyjdeme aj na vylet do okolia.... nepotrebujem hlucne mesto, kde si v noci nemozem otvorit okno, lebo odvsadial ide hudba a krik
A vodu sme kupovali aj v spanielsku, aj v taliansku a dokonca aj v Martine na chate