Ostrov Rab - tip na ubytko

ala2012
20. máj 2014

ahojte, tem je vela, viem, len nemam cas listovat....chcem sa spytat, 1.krat ideme do Chorvatska a este k tomu so 17mesacnym syncekom...mame vytipovany ostrov Rab, rada by som sa dozvedela nejake seriozne stranky na ubytko v studiu, kde je vlastna kuchyna, aj aka je rozumna cena za 4noci pre 3os....co som pozerala, tak cca 250eur za 4noci, je to na prelom aug-sept...budem rada, ak date tipy....super by bolo, ak mate priamo kontakt na chorvata, co by bolo este lacnejsie,dakujem 🙂

dani84
20. máj 2014

Ahoj, my sme boli na ostrove Rab - konkretne Lopar minuly rok a o tri tyzdne ideme zase. Prenajali sme si maly Bungalow - dve spalne, kuchyna, kupelka, terasa s grilom, kuchyna plne vybavena a boli sme tam 10 noci a za to sme platili 500 e , teraz ideme na 14 noci a za 550 eur do toho isteho bungalowu . Na 4 noci sa mi zda ta cena prehnana

ala2012
autor
22. máj 2014

ahoj, dakujem, ze si napisala🙂 to ubytko mate priamo na chorvata alebo cez SK agenturu?

tinanovakova
23. máj 2014

@dani84 Ahoj prosím ťa mohla by si mi dať kontakt? My zvažujeme tiež ísť na ostrov Rab. Ďakujem 🙂

rena40
23. máj 2014

http://www.lopar.com/
otvorte si interaktívnu mapu dolu na stránke...mapa Loparu s ubytovaním 😉

danielca
5. júl 2015

@dani84 ahoj. vedela by si mi dat kontakt na konkretne ubytovaine, kde ste boli? vdaka 🙂