Ostrov Kos - Mitsis family village

lexie33
4. feb 2014

Bol niekto v tomto hoteli? Odporúčate? Zaujímalo by ma hlavne čo sa týka izieb, či sa oplatí priplatiť za izbu z bazénom, ktoré čísla sú najlepšie a podobne, prípadne všetky ďalšie pomocné info. ďakujem 🙂

zuzzqa
3. jún 2014

ahojte obnovujem temu 🙂 ste tu niekto kto ste boli na Kose? my ideme tento rok s priatelom do Marmari a velmi sa tesime. Dajte nejake typy kam ist, co vidiet , ako sa vam pacilo 🙂 citali sme ze je dost veterno, co nam az tak nevadi. ake je more? kludne alebo velke vlny? proste vsetko co vas napadne :P

annia
3. jún 2014

@zuzzqa Ja som bola pár rokov dozadu, nadherný ostrov.Tiez sme boli v Marmari, je to take male letovisko,ale celkom fajn. Ja si nepametam ze by tam bolo veterno, jedine ked sme boli na opacnej strane ostrova....oblast Kiotari. More je uzasne aj v Marmari, plaz je uplne uzasna, jemny biely piesocek. Ale my sme sa chodili kupat aj do Tigaki, tam sa mi more pacilo viac, aj bolo kludnejsie.

marivka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mammaroma
3. jún 2014

@zuzzqa
My sme boli na Kose pred dvoma rokmi, v letovisku Mastichari, je to neďaleko Marmari. More tam bolo dosť búrlivé, krásne, ale žiaľ veľa rias, ktoré stále vyplavovalo. Škoda, lebo tam bol krásny biely piesok, ktorý popri pláži vytváral duny a rástli tam ihličnaté kríky tamarišky. Veterno tam býva hlavne podvečer, ale dá sa to vydržať. Na juhu je more pokojné, ale vraj chladnejšie, raz sme sa tam kúpali a nám sa to potvrdilo 🙂 Krásne je hlavné mesto ostrova Kos, neďaleko je Asklepion, ruiny "nemocnice" z Hypokratových čias, pláž s termálnou vodou - neviem, či som sa správne vyjadrila 🙂, horská dedinka Zia, kde je vraj nádherný západ slnka. Oplatí sa požičať auto a prejsť si to, keďže ostrov je malý, alebo cestovky robia aj okruh. A nádherný je sopečný ostrov Nissiros, kde sa dá zísť do krátera vyhasnutej sopky, je tam vulkanická pláž... Ja na túto dovolenku veľmi rada spomínam 🙂

marivka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marivka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lexie33
autor
17. jan 2015

ahoj, asi ta sklamem ale tento hotel je proste otrasný, vyhodené peniaze a ani som to nevyreklamovala ... boli sme cez fisher, kde mi dokonca napísali že mravce na izbe sú v danej destinácii v pohode. K delegátke a jej kompetencii sa nevyjadrujem, to by som tu sedela do večera. Čo sa týka hotela .... áno, je to na kopci to sme vedeli a počítali s tým,
jedlo bolo v pohode, menší výber ale dalo sa ...
izba strašná, nad kuchyňou, čiže deti si nemohli otvoriť ani okno. Klíma sa nedala nadstaviť, takže buď sme tam mali 15 stupňov alebo horúčavu, nábytok vyzeral ako by stál celú zimu vo vode a na leto ho len vysušili - podľa delegátky v pohode, ak chceš hodím ti foto. Chladnička predpotopného typu, až tam sme sa dozvedeli že keď chceme aby ju vôbec naplnili máme si platiť 10 eur na deň ..., trezor tiež za poplatok. Čo bolo dobré bola upratovačka, tá sa snažila, celkovo personál tam makal na sto percent.
uteráky - kaucia na 1! uterák 20 eur ...
Recepcia maličká na ten objem ľudí, stále plná lebo wifi sa dala chytiť len tam a kedze tam bolo stále veľa ľudí signál nafigu,
v reštaurácii sa čakalo na stoly,
lehátka bolo treba obsadzovať .... absolútne som nepochopila myšlienku otvárať bazén s toboganom o 10.45 .... samozrejme bolo treba obsadiť lehátko už o 7,00 . ČIže ráno utekáš hodiť uterák na lehátko, potom ranajky, ides s detmi pri bazén a dve hodiny im vysvetlujes ze do vody nesmú ...
na pláži (moja požiadavka bola aby sa tam dalo NORMALNE v rámci AI najesť) bol presne jeden bufet kde boli len nápoje, hotdog a pizza, ktoré bolo treba doniesť na lehátko, čiže keď sme chceli niečo všetci, aj sme tam všetci museli stáť v rade, ktorý bol neustále dlhý .... sadnúť sa nedalo nikde inde. More pekné, pláž čistá, všetky atrakcie za poplatok
vecer terasa len jedna, totálny nátresk, ak si chces niekde sadnúť treba obsadiť už pred večerou .... všade plno.
Na kapacitu zariadení totálne predimenzovaný hotel na hostí ....
nebola som spokojná, a správanie našej ck už bola len čerešnička na torte ... aj keď je pravda že veľa vecí čo mi vadili boli veci ktoré som ja požadovala od ck ked som kupovala zájazd a nič nebol problém, takže problém vznikol aj z tohoto. ak máš ešte nejaké otázky, kľudne sa pýtaj

marivka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz