Oplatí sa ísť koncom augusta do Bulharska?

21. aug 2024

Ahojte oplatí sa ist do bulharska ( slnečné pobrežie) 27.8-3.9?

adusiik16
21. aug 2024

Zima tam bude,choďte skôr do Turecka / Egypta/Tuniska ak sa chcete kúpať v mori 😊

muchotrafka298
21. aug 2024

Skus sa opytat v skupine Bulharsko - dovolenka 2024. Tam su aj zeny, co tam ziju dlhodobo alebo maju apartmany pokupovane, ze vedia poradit, kedy je najlepsie ist.

zalka
21. aug 2024

Určite sa oplatí, more je teplé. Ja pôjdem ešte kus neskôr v septembri.

abbey1
21. aug 2024

Počasie ešte dobré, ak sa nestane niečo nepredvídané. Úplne v pohode termín na Bulharsko

autor
21. aug 2024

@adusiik16 Do týchto krajín nechcem brať psa. Ale ďakujem

beatta7
21. aug 2024

ja si myslim, ze istotne ano. radsej chodime takto neskor ako pocas sezony, nas velmi tie davy nelakaju. aj ked v Bulharsku sme este neboli, ale sla by som rozhodne. 🙂

belllinka
21. aug 2024

2x sme boli v druhej polovici augusta a istotu, že bude pekne určite nemáš. Z 12-tich dní vždy mininálne 4 dni pršalo a večer sme si už museli dať mikinu.

la_dolce_vita
21. aug 2024

Za mna sa neplati ist v ziadnom termine.. su ine, lepsie destinacie cenovo porovnatelne s krajsim morom a lepsimi sluzbami.

sorayaardente
21. aug 2024

My sme boli dvakrát koncom augusta a bolo v pohode,práve neboli také horúčavy,cca okolo 28 stupňov,menej preplnené pláže 🙂

autor
21. aug 2024

@la_dolce_vita Aké napríklad?

landsmanka
21. aug 2024

je uplne jedno kedy pojdete 😀 za mna ale bulharsko nie. boli sme sice iba raz a teda velke sklamanie. netvrdim, ze je to tak vsade, ale my sme boli dost smutni z toho vyberu. plaz otrasna, voda takisto, hotel nicmoc. nabuduce uz uplne ina destinacia.

la_dolce_vita
21. aug 2024

Ak teda nechces Egypt, Tunisko, tak Turecko alebo grecke ostrovy. Da sa aj za menej mat krajsie ako Bulharsko.

alkoholik
21. aug 2024

Boli letenky za 9.9€ z Viedne ideme az 20.9.
Nemam strach ze by mi bola zima...

autor
21. aug 2024

@landsmanka My do bulharska chodievame často, no nie v dátume ako som písala. Nikdy by sa mi nestalo že by bolo niečo nekvalitné alebo by sa nám nepáčilo. Vždy si radšej priplatíme.

slavomira236
21. aug 2024

My sme bolu v juni sice ale voda teplucka aj more aj bazeny . Neprsali vobec..boli zme prvy krat detom sa pacilo a straba imchutila viac ako nacypre. Aj jedla bolo viac aj rezne kuracie ...deti chcu ist zas. Len more bolo dost rozburene. Myslim ze teraz bude more este teplejsie nahriate viacako v juni

jozifkaa
21. aug 2024

Ahoj. Minulý rok sme boli tuším aj rovnaký dátum. Menej ľudí bolo (Prímorsko), more krásne, čisté. Ja som bola v Bulharsku aj v júli, aj začiatkom augusta, teploty vody aj celkovo boli rovnaké. Akurát sa mi zdalo, že v noci už bolo chladnejšie. Ale to je asi normálne. Neváhaj, určite sú aj dobré ceny

autor
21. aug 2024

@jozifkaa Super ďakujem, veľmi ma to potešilo.

katkabg
21. aug 2024

@adusiik16 prosim pekne kde je zima?Zijem v Bulharsku a ved tu zhorime uz

zuzap33
21. aug 2024

My ideme v tomto termine 🤣

lakebabe
21. aug 2024

My sme boli v Primorsku od nejakého 22.8 do 5.9 raz, v polke dovolenky uz fúkalo a aj keď bolo teplo nad 30 v mori nám bola zima, boli sme hlavne na bazene. A večer som chodila v dlhom rukáve, tak za mňa už nie. Najlepší je tam prelom júl august, boli sme aj koniec júna a to isté.

erika1996
22. aug 2024

My sme teraz práve tu na slnečnom.. Je tu krásne, more je celkom teplé, dneska síce jedna časť plaze plná rias inak je všetko super.. Je tu toho naozaj co vidieť

mondolina
22. aug 2024

3 x som bola v termíne koncom augusta začiatok septembra. Vždy sa dalo kúpať a bolo teplo.
Raz som bola dokonca začiatkom októbra a kúpali sme sa.
Výhoda je málo ľudí.

cacianka
22. aug 2024

@lakebabe
@jozifkaa boli sme v Primorsk ešte pred koronou, cca pred 8-9 r.
nám sa mesto vôbec nepáčilo, všade špina, burina, bordel, na pláži plno smetí, wc hnilá unimobunka, jediný bar/ bufet otras.
Hotel nou coment.
Zmenilo sa to k lepšiemu ?

lakebabe
22. aug 2024

@cacianka ja som tam nebola roky tak ti neporadím. Kedysi sme tam chodili pravidelne a mesto ozaj nic moc, už chodíme radšej do iných krajin

cacianka
22. aug 2024

@lakebabe ďakujem

jozifkaa
23. aug 2024

@cacianka ja som bola celkom velakrat v bulharsku. Dvakrat Slnecne, Primorsko, Sozopol, Nesebar. Primorsko som bola minuly rok. Mesto stoji ozaj za nic, za 9 dni sme sa celkom nudili. Ale za mna bordel nebol. A voda oproti Slnecnemu/Nesebaru nadherne cista (aspon minuly rok). Ale co mozem odporucit, je Sozopol. Historicke, zabavne, voda krasna.

maciatkolulu
23. aug 2024

@adusiik16 čo tam bude? Zima🤣🤣🤣 akozeee,to fakt. Normálne severný pól s ľadovou vodou, ľudia budú mrznúť. Ja nechápem,prečo niekto,kto zjavne prd makový vie,píše....

maciatkolulu
23. aug 2024

@adusiik16 pri takomto počasí sa bežne ľudí trasu od zimy

maciatkolulu
23. aug 2024

@adusiik16 za to v Egypte bude ako v raji,ideál pre malé deti...

cacianka
23. aug 2024

@maciatkolulu akoby sa pýtala na termín o mesiac neskôr, koniec septembra, nie august. Veď to nie je baltské pobrežie