Olympian Bay Leptokaria

u2jana
28. jan 2023

Ahojte
Zvažujeme dovolenku v tomto hoteli, recenzie su rôzne. Boli ste tam niekto? Ďakujem

anjelok
28. jan 2023

@u2jana ahoj, boli sme minuly rok..klasicke Grecko, hotel priemer, jedlo vyborne, more kraasne s vyhladom na Olymp 🙂. Vecer ziadny program, chodili sme do mestecka, to bolo rusne, ceny dobre. Byvali sme v bungalove, ziadny luxus, ale pohoda, dalo sa. Celkovo cena dovolenky bola dobra, takze cca tej to zodpovedalo. Nebolo tam nic, co by mi vyslovene vadilo, akurat, ze ked sme prisli, vypustali velky bazen, co mi prislo dost mimo v strede sezony, takze 2 dni nie velmi pekny vyhlad z terasy na vypustajuci sa bazen..ale zase potom vies, ze je tam cista voda 😀 a cicky sa tam obsmietali, co zase moje deti brali ako + 😀

anjelok
28. jan 2023
anjelok
28. jan 2023

Terasa z izby

anjelok
28. jan 2023
u2jana
autor
28. jan 2023

@anjelok super, vdaka odpoved. My sme na grecko zvyknuty, nepotrebujeme luxus.
Na plazi treba topanky do vody?
Neboli velke vlny?
Boli ste aj na nejakych vyletoch?

anjelok
28. jan 2023

@u2jana plaz bola pieskova, len pri vstupe do mora boli kamene, ale topanky nebolo treba, teda aspon my sme nepotrebovali. Vlny ziadne, more bolo pekne, pokojne. Na vyletoch sme neboli tentokrat, deckam sa nejak nechcelo..

u2jana
autor
23. feb 2023

@anjelok tak sme to minuly tyzden objednali, a uvidime v juli.

marcelatt
10. jún 2023

@anjelok Dobry den, tiez zvazujeme ist do tohto hotela teraz v juli, len podla fotiek vobec nevyzera to more pekne, ozaj je tam piesok ked vkrocite do mora? a co sa tyka vecernych programov, nie je tam ziadny program ako byva zvycajne detska disko, program, atd atd ? dakujem pekne za odpoved

marcelatt
10. jún 2023

@u2jana dobry den, kedy presne v juli idete, odkial ste? my zvazujeme od 13.7.

u2jana
autor
10. jún 2023

@marcelatt mi ideme presne 13.7.

marcelatt
10. jún 2023

@u2jana uz viete aj kedy letite? cez aku cestovku idete?

u2jana
autor
10. jún 2023

@marcelatt cez tiprtour, odletove casy este nemame

u2jana
autor
10. jún 2023

@marcelatt teda tip travel

marcelatt
10. jún 2023

@u2jana dakujem, my zatial zvazujeme, tiez odlet 13.7.

anjelok
10. jún 2023

@marcelatt plaz je pieskova, ale pri vstupe do mora su kamienky, ako na foto, co som pridala vyssie. Mne nevadili, muzovi ano.

anjelok
10. jún 2023

@marcelatt a program vecer nebol ziadny..nejake minidisco hej, ale pre dospelych nic

u2jana
autor
3. júl 2023

@marcelatt ahoj
Tak odlet je 8,00 z Ba. Som zvedava. Vy ste sa ako rozhodli?

marcelatt
4. júl 2023

@u2jana my letime 14teho o 8.00 z blavy a rozhodli sme sa ist na rhodos, hotel pegasos, tak uvidime