Odporúčanie na pobyt pre seniorov a deti

anavianavi
10. mar 2023

Mam predstavu, ze vezmem na pobyt 2-4 dni nasich rodinnych seniorov. Traja maju 70+ a dvaja 50+. Pojdu aj moje deti 4 a 2 roky.
Hladam miesto, ktore by si kazdy uzil. Seniori relax a oddych a ja s detmi zabavu. Nemame prehnane ocakavania, len aby to nebolo len pre jednu skupinu. Idealne by bolo ak by to miesto bolo navstevovane rodinami, aby sa deti mohli zahrat s inymi detmi a seniori mali svoj klud.
Existuje nieco? Boli ste na mieste kde si viete predstavit, ze by to fungovalo?

patus_2
10. mar 2023

@anavianavi nejaké kúpele? Seniori pôjdu na masáž a procedúry a ty s deťmi môžeš ísť do bazénu, na prechádzky do prírody, určite tam budú aj nejaké detské ihriská, na zmrzlinu...

zdena1990
10. mar 2023

Podhájska Dudince

mpg
10. mar 2023

Liptovský Ján.

luccija
10. mar 2023

@mpg presne to ma pri opise napadlo veľmi mám rada Liptovský Ján, starší sa môžu prejsť, je tam kaďa termálna kto chce, vedľa v Pavcinej Lehote bobová dráha, oveckoland, v Jane jaskyňa

lilianka28
10. mar 2023

Okrem vyššie spomenutých skús pozrieť Oravský háj.

petamich
10. mar 2023

@anavianavi za mna napr. Bukfurdo a hotel Buk - maju vonkajsi areal s aktivitami pre deti, maju teple bazeny na vyhriatie kosti, detske bazeny s atrakciami, navyse jedlo je all inclusive, nealko/kava tiez plus pivo, vino 🙂 a nestoji to oblicku ako nase Tatry

anavianavi
autor
10. mar 2023

Dakujem pekne, nieco z toho si vyberieme.