Odkiaľ kupujete dovolenku?

21. feb 2023

Ahojte. Chceli by sme si kúpiť letnú dovolenku, nie sme skúsení cestovatelia takže cez cestovku.
Ktorú odporúčate? Kde nájdeme najlepšie ponuky za najlepšie ceny?
Kľudne napíšte aj s akou destináciou ste boli spokojní? Sme mladý pár, športovejšie založený, kultúra a pamiatky nás nefascinujú, ale zase nechceme byť len zavretí v rezorte.
Turecko a Egypt nás nelákajú kvôli obsluhe ktorá za všetko pýta peniaze, je nám to veľmi nepríjemné.
Potom je tu Grécko, ale trošku sa mi prieči to s toaletným papierom a niektoré recenzie hotelov obsahovali sťažnosti na šváby. To by som neprežila.

Keďže by sme na pláži nechceli byť medzi samými pistiacimi deťmi, premýšľame nad odchodom 1. Septembrový týždeň.
Chceli by sme ísť na 10-12 dní, letecky, približne za 1200€/osobu.

Napadá vám nejaká fajn destinácia alebo nejaký portál kde by mi ušili ponuku na mieru? Ďakujem.

marsmykkok
21. feb 2023

Južný Cyprus, Protaras, moderná architektúra hotelov v jednom štýle, v meste, promenáda popri mori, krásne pieskové pláže s nádherným morom. Akurát budget neviem či bude úplne stačiť, na 10 dní a viac. Pozri Koalu alebo Tiptravel, ja som bola cez Koalu.

danka808
21. feb 2023

Myslim, ze vsade sa najde nieco, co vam nemusi sediet. My sme boli viackrat cez fischer, vacsinou chodime Kanarske, Spanielsko, tam sa nam paci.
Satur, Koala, Bubo, to su drahsie cestovky.

jaja20
21. feb 2023

Nefixujem sa na konkrétnu cestovku,vždy sa najprv rozhodnem pre destináciu ( chodíme vždy inam ) a tú zadám do vyhľadávača na Invii ( plus všetky ostatné požiadavky,ako napr. miesto odletu,termín,stravovanie atď... ) a prezriem si všetky hotely,ktoré mi to vyhodí. Z tých potom vyberiem.
Rozpočet máte dobrý,tak kľudne pozrite Mallorku,Španielsko - Andalúziu,Jordánsko,Kapverdy.

familytravel
21. feb 2023

Veľmi odporúčam pozrieť sa po španielskych destináciach.

saskatorok
21. feb 2023

Skuste oslovit dovolenkybezcestovky.sk 🙂

kristinkaris
9. mar 2023

Hydrotour